Журналіст – це не професія, це стиль життя

01.04.2023

Журналістика – це непроста наука. Але попри все вона приваблива та цікава. Завдяки її досягненням світ кожного дня дізнається щось нове, пізнавальне, інколи трагічне, але завжди повчальне. Без сумнівів, професія журналіста є дуже давньою, у ній відобразились мільйони світобачень та думок. Із давніх-давен журналісти працювали не покладаючи рук, щоб виконувати головну мету – інформувати, направляти.

Журналістика – це відповідальна, важлива та невпинна професія. Саме вона спонукає людей діяти, розвиватись та самовдосконалюватись.

Журналіст – це стиль життя. Адже журналіст це товариш, порадник, направник та просто хороша людина. Яка сьогодні зможе привітати із святом та зарадити проблемам, а завтра – підняти дух та об’єднати всіх задля перемоги над горем. У наш час не кожен зможе працювати журналістом. Занадто багато небезпек, брак красномовства та недовіра оточуючих. Та лише ті, хто зміг перебороти страх та віднайти себе у швидкому кругообігу світу, зможуть й справді відчути силі та велич журналістики.

У цю професію легко потрапити, але нелегко втриматись. Щоб досягти мети у цій справі, потрібно повністю погрузитись у світ непізнанного та віднайти любов у серці, щоб його розкрити. Потрібно насолоджуватись процесом. Треба не працювати, а жити цією професією та любов’ю до неї.

Саме тому Журналіст – це не професія, це стиль життя.

 

Вікторія ДУЛЕБА, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 33

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *