Журналіст – це не професія, це стиль життя

20.01.2023

Журналіст – це не професія, це стиль життя

Журналіст – це, мабуть, один з найбільш мудрих  людей, таке враження, що він знає все і про все. Він може все пояснити, дати пораду та і в цілому допомогти з проблемою. Журналіст – це друг і порадник, охоронець і герой.
Саме журналісти інформують людей, ведуть їх в курс справи, що відбувається на території держави, у світі.
Попри особисті амбіції, журналіст завжди пам’ятає, для кого він працює.


Саме прості  люди, постраждалі, винуватці, чи просто свідки допомагають журналістові й у виконанні своєї роботи, і у вирішенні проблем.

Журналіст – небезпечна професія, чимало світлих голів заплатили здоров’ям, а то й зовсім життям за правду, незручну окремим людям. Під час пошуку контенту  журналістам не раз доводиться потрапляти в неприємні ситуації, але  так чи інакше вони, хоч і з  труднощами,  виходять з них, бо журналіст — це та професія, де ти знайомий з багатьма людьми, які справді можуть допомогти. Журналістика — це перспективна професія, яка дає можливість розвивати свій потенціал, поєднувати хобі та успішну кар‘єру.
Журналістика — це вже не як професія, а як спосіб життя, це підтверджує той факт, що дуже багато журналістів не мають профільної освіти.
Найважливішим критерієм у журналістиці є  талант, розсудливість та  сміливість у слові, бо здійснюючи свою професійну діяльність, журналіст виступає під час інтерв’ю в ролі психолога або друга, він мусить бути гарним комунікатором і вміти “розговорити” співбесідника.

Збираючи інформацію, він повинен виявити неабиякі акторські здібності, знати, де це потрібно, залишитися непоміченим,  а де зіграти важливу персону, домогтися довіри, схилити співрозмовника на свій бік і обов’язково сподобатися йому, адже тільки за умов цілковитої довіри можливе розкриття інформаційної загадки якою, безумовно, є кожна людина.

Журналістика – одна з найбільш публічних професій, яка може максимально швидко зробити з себе знаменитість, не залежно від когось іншого. Але, як казав Віталій Голубєв,” у журналістику легко потрапити, але в ній важко втриматись, якщо ви не любите свою справу”. Тому вчіться, спілкуйтеся та розвивайтеся, і світ побачить ще одного талановитого журналіста!

 

Олександра РІЗАК, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 18

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *