Життя онлайн

17.09.2023

Соцмережі заполонили наші комп’ютери, ноутбуки, планшети та телефони. Вони займають не тільки пам’ять в гаджетах, але і кожну вільну хвилину нашого життя.

Звісно ж, під час гортання стрічки в соцмережі, можна знайти багато цікавих постів, що відповідають твоїм інтересам. Можна зустріти людей, які мають спільні з тобою погляди і спілкуватися на актуальні теми. Можна обговорювати твоє хобі з користувачами з різних куточків світу, збагачуючи міжкультурні зв’язки.

Проте, залипаючи в телефоні, ти втрачаєш свій дорогоцінний час. А спілкування виключно з віртуальними друзями веде до втрати відчуття реальності і згодом втрати справжніх друзів.

Плюсом соцмереж є те, що одномоментно ти ділишся своїми новинами, доносиш інформацію та слідкуєш за сотнями друзів і знайомих, що є неможливим при особистих зустрічах. Однак, багато людей прикрашають реальність, прагнучи показати ідеальну картинку. Постановочні фото, відредаговані зображення створюють ілюзію щасливого життя.

Незважаючи на те, що соцмережі залишаються невід’ємною частиною сьогодення, слід двічі подумати, чи ти хочеш проводити своє життя виключно онлайн. Вибір тільки за тобою.

 

Ксенія КОРОЛЬ, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 8

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *