Які ЗМІ читають/дивляться у моїй родині й чому

15.01.2022

Які ЗМІ читають/дивляться у моїй родині й чому

На сьогодні існує чимало засобів інформації, звідки можна дізнатися про всі новини. І кожен спостерігає за тими джерелами інформації, які вважає найкращими. Усі ми шукаємо різні новини у залежності від того чим ми цікавимось: хтось хоче дізнаватися про спорт, інші про музику чи технології.

Одним із найпоширеніших засобів інформації є мережа Інтернет. Як на мене, то повністю вірити усьому, що там пишуть, не варто, оскільки сайтів є багато, і, відповідно, вони подають нам дещо різну і неправдиву інформацію. Але бувають різні випадки. Ось наприклад, я часто використовую інтернет з ціллю довідатися про речі, які мені незрозумілі чи невідомі. Навряд чи кращим варіантом було б годинами вишукувати телепрограму чи шоу відповідно до теми, яка мене цікавить. Також моя мама використовує інтернет для того, щоб приготувати щось новеньке та смачне, інколи для цього вона використовує кулінарні книги.

Як джерело достовірних новин у моїй сім’ї не використовують інтернет. Щоб залишатися в курсі подій, мої батьки дивляться «Телевізійну службу новин», що транслюється на телеканалі «1+1». Я думаю, що за багато років цієї передачі, жителі України також довіряють йому найбільше. Оскільки це головне інформаційне шоу нашої країни, там працює дуже багато журналістів та кореспондентів, які знаходять для нас тільки найточніші та найнеобхідніші дані. Також особливо приваблює те, як ведучі подають нам цю інформацію: у них завжди приємний голос та манера спілкування, незалежно від того, про що йде мова. Інколи дивишся і думаєш: «Ці люди були створені для цієї роботи».

Що ж до моїх бабусі з дідусем, вони не так часто використовують телебачення, а тим паче інтернет. Вони звикли дізнаватися про все з газет і журналів. Вони не так вже й сильно зосереджені на тому, що відбувається в світі, у порівнянні з молоддю, їм цікавіше почитати про те, що відбувається в їхньому районі. Також із газет вони дізнаються прогноз погоди та телепрограму для того каналу, який вони дивляться найчастіше. Відверто кажучи, мої бабуся з дідусем читають настільки багато усіляких видань, що я не можу сказати вам назву навіть одного з них.

Отож, підійшовши до завершення, хочу додати, що у кожного з нас свої інтереси, переваги та вподобання. Незалежно від того про що ми читаємо, з якою метою цікавимося чи якими джерелами інформації користуємося, ми повинні вміти розрізняти правдиві слова від розповсюдженої брехні та міфів.

Лілія МЕЛЬНИК, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 4

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *