Якби я виграв мільйон

15.09.2023

Напевно, є такі люди, які хотіли б виграти мільйон. Мрія велика та нелегка. Лише одиницям вдається отримати такий подарунок долі. Я теж робив одну спробу, яка виявилась невдалою. Замість омріяної суми я виграв 5 гривень.

Але якщо станеться чудо і я виграю довгоочікуваний мільйон гривень, що б я зробив би? Спершу переніс  шок від такої новини, а потім потрібно  взяти себе в руки і забрати гроші. Згодом сів, максимально напружив мозок і добре обдумав, що з ними робити. Напевно першим непогано буде зробити ремонт будинку, купити нові меблі та прилади. Якщо будуть права, то, можливо, куплю собі простий і надійний автомобіль.

Після вдалої покупки можна буде допомогти батькам і родичам. Дати кожному потрібну суму для вирішення власних проблем. Вони точно будуть задоволені.

Далі взяв би собі невелику частину грошей, щоб покласти їх в банк. І ще трішки на збереження.

Всі гроші, що залишилися, витрачати стає важче. Адже у тебе все є, а залишилася ще добра половина. Тратити їх на своє задоволення неправильно. Тому сяду ще раз і добре обдумаю наступний план дій.

Точно! Оскільки в країні йде жорстока війна, потрібно допомогти нашим захисникам якщо не силою, то грошима. Непогана ідея витратити всі останні гроші донатом для ЗСУ. Або половину пожертвувати армії, а іншу переселенцям: тимчасові будинки, їжа та вода, пункти незламності.

Оскільки зараз велетенська катастрофа через підрив дамби на Каховській ГЕС і багато населених пунктів затоплено, можна знову ж таки пожертвувати гроші на допомогу. Або долучитися до збору на протези для людей, які втратили кінцівки через обстріли чи бойові дії.

Що ще можна сказати? Тяжко витрачати цей омріяний мільйон. Так, ти зміг покращити собі життя, допомогти рідним. Але що далі? Можна звичайно балувати себе або зробити тур Європою. Але виглядає це не дуже, особливо на фоні війни. Донатити гроші добре, але так хочеться допомогти всім одночасно і якомога більше. Проте розумієш що прийдеться ділити гроші на кожну справу. І розумієш що навіть пів мільйона мало. Але все-таки внесок є великим.

Якщо виграєте мільйон, то прислухайтеся до цього тексту. Моя ж порада- це витратити приз якомога швидше на добрі справи, малесеньку частину лишити собі та забутися про це. Ну дуже тяжка ця сума.

 

Давид КАМІНСЬКИЙ, випускник Школи універсального журналіста

переглядів: 7

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *