Якби я виграла мільйон

07.04.2021

Мене завжди цікавили лотереї. Декілька правильно вгаданих цифр і ти вже виграв приз, про який раніше тільки мріяв. Мені здається, кожен із нас хоча б раз уявляв собі, як виграє бажаний мільйон. Проте, що робити з ним далі, знає не кожен. Тож, а якби виграла мільйон я?

Спочатку я б сіла й подумала, як можна використати ці гроші на користь собі та іншим. Передусім  зробила б подарунок своїй сім’ї, адже в цьому світі немає нічого важливішого. Потім здійсню свою мрію і видам власну книгу, розповім людям свою історію.  Деяку суму вкладу у свій розвиток, запишусь на хороші курси, отримаю освіту в якісному закладі.

Я б помандрувала до Європи, відвідала б свою хрещену в Італії, яку не бачила вже 4 роки. Спробую цікаві та екстремальні види спорту, стрибну з парашутом.

Також я вийняла б невеликий будиночок і придбала собаку, оскільки ще з дитинства хотіла маленького приятеля.

Можливо, згодом відкрила б затишну кав’ярню у вінтажному стилі, в якій було б багато квітів та незвичайних рослин. Гадаю, це місце стало б моїм домашнім куточком.

Частину грошей я б виділила у благодійний фонд, щоб допомогти хворим малюкам та дитячим будинкам.

Чесно кажучи, написавши цей текст я зрозуміла, чого  хочу досягнути в цьому житті і, яким бачу своє успішне майбутнє, навіть якщо не виграю мільйон.

Марія БЯЛИХ, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 65

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *