Якби я виграла мільйон 

19.09.2023

Мільйон… Здається , що  це багато , але якщо його розкласти по поличкам то вийде і не багато,  і не мало.

Для кожної людини це сума відіграє різну роль . Хтось може вкласти його в нерухомість, віддати на благодійність,  почати складати або відразу все потратити. Але я б нічого з цього не вибрала.  Тому що мені хочеться відкрити свою справу, коротко кажучи, бізнес.  Це і вигідно і прибутково, а основне воно приносить мені щастя. Наприклад у такому гарному місці як Карпати. Чому я вибрала це місце? Бо це особливе місце для кожного українця і України, навіть  дитина усвідомлює усю важливість цієї чудової, мальовничої території нашої Батьківщини. Почнемо з того , що краса цього місця сліпить очі,  повітря дає сили  іти вперед до своєї цілі. Дерева і квіти аж зачаровують своїм ароматом, а   напившись чисто джерельної води із гір наших Українських Карпат, можна по-особливому зрозуміти їх важливість. Ліс є легенями нашої планети, як без нього так і без легень ми не змогли б жити. Так і без тих і того, що там росте і проживає.   Гриби , лісові ягоди, лікарські рослини такі як ожина, шипшина … .Також і ведмеді , лисиці, вовки, і милі , маленькі зайчики. Як легені без трахей так і ліс без рослин і тварин.

Отже,  з цього ми можемо зробити висновок, що це просто ідеальне місце для туристичного курорту. Де кожна людина приїхавши з будь-якого куточка світу зможе побачити цю неймовірну чарівність Карпат, яка може звести з розуму кожного. Мети полягає в тому, щоб не тільки милуватися красою цього місця, а провести гарно час з сім’єю, відпочити, радіти життю… . Мільйона не вистачить, але якщо в це вкласти всю душу  і серце, то все вийде. Найосновніше не здаватися , не опускати руки, не втрачати надію, бо вихід завжди є. Якщо чогось дуже сильно хотіти , то воно обов’язково збудеться.

Тому в цих горах можна відкрити чудовий готель , табір , зоопарк… Навіть з цього місця можна додати деякі тварини і рослини до Червоної Книги України. Наприклад  едельвейс, шафран, саламандра плямиста і так далі .

З деяких рослин виготовляють ліки. В основі багатьох ліків є рослини Карпат. Також можливо там створити розважальний комплекс для дітей з лікуючим підтекстом . Почніть берегти і цінувати природу своєї території і вдосконалюйте її. Бо завдяки їй ми живемо і розвиваємось .

Погляньте, з мільйона ми перейшли до простих життєвих цінностей кожної людини. Я тут сказала б, що гроші зовсім не важливі , хоч би  скільки їх було було, бо   за них ти  не купиш ні здоров’я, ні щастя і не любов. Так банально , але як важливо!

Христина РИЛЬЧУК,

випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 6

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *