Якби я виграла мільйон

29.11.2022

Якби я виграла мільйон

Якби я виграла мільйон, я би… Сьогодні подискутуємо на цю тему. Будемо говорити про мільйон доларів, бо на сьогоднішній день мільйон гривень це приблизно 40 тисяч гривень, що насправді не зовсім великі гроші. Отже, один мільйон доларів. Що купила би? Куди вклала б? Що отримала?

По-перше, я вважаю, що найкраще, що я могла б зробити з грошима – вкласти їх у себе, свій розвиток та навчання, а в подальшому житті, можливо, і в бізнес. Але це інший пункт моєї статті. Якщо говорити про те, що я купила б, це був би смартфон. Бо зараз, на жаль, я його не маю. Це був би айфон останньої моделі, найкращий телефон, на мою думку.

По-друге, того ж дня я б почала б шукати в інтернеті програми навчання, школи та коледжі в Америці. Я завжди мріяла там вчитися і жити та старалася робити усе для того, щоб туди потрапити. На навчання я витратила б 2/10 від усієї суми. Паралельно я маю знімати житло, купляти їжу та інші побутові речі. Це, приблизно, така ж сама сума. Отже, 4/10 суми вже немає.

По-третє, близько половини грошей я віддала б батькам. Бо вони дуже багато вклали у мене, та я вважаю обов’язковим допомагати їм коли виростеш. Можливо, допомогла б їм з переїздом також до Америки, якщо в них буде таке бажання.

Повернемося до мене та самореалізації. Я хочу займатися графічним дизайном та малювати. На розвиток цих навичок (окрім здобуття вищої освіти) я б витратила залишок суми. Паралельно влаштувалася б на добре оплачувану роботу, яка приносила б мені, сподіваюся, великі гроші. Вкладати в себе завжди добре, бо ти ніколи не знаєш, що тобі знадобиться у житті…

Я можу зробити висновок, що найбільш доцільний напрямок витрачання цих грошей – навчання та моє майбутнє. Я вважаю, що це найраціональніше рішення, бо таким чином, окрім  того, що ти розвиваєшся, ти забезпечуєш собі успішне майбутнє. Бо коли ти витратиш ці гроші одноразово (купиш якусь дорогу річ), рано чи пізно, її термін придатності закінчиться та ти будеш змушений з нею попрощатися. А знання та навички залишаться з тобою на все життя.

Я думаю, що усі ми поміркували над тим, куди витратили б таку велику суму. Бажаю успіхів!

 

Кароліна ГОЛУБОВСЬКА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 10

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *