Як вижити у школі? 7 лайфхаків для навчання

19.09.2021

Як вижити у школі? 7 лайфхаків для навчання

Майже кожен середньостатистичний школяр хоч раз говорив, що школа – це складно. І навіщо вона взагалі?

Після літніх канікул, школярі поділяються на 2 групи: тих,  хто хоче до школи. І тих, кого лякає навіть думка, про неї.

Ну ось і закінчилося літо. Найближчим часом не буде теплих, літніх вечорів, проведених з друзями. Ранки будуть починатися не об 11:00, а набагато раніше. Та й засинати о 03:00 – вже не варіант. Але натомість: веселе спілкування з однолітками, і не тільки. Перерви у гомінкому коридорі, або у шкільному дворі. Безглузді витівки на уроках. Спілкування з викладачами.

Так, звичайно у школі не завжди весело. Негативу теж вистачає, а інколи він переповнює, як наприклад, два уроки алгебри, замість фізкультури (траплялася у мене така заміна, як згадаю, аж страшно).

Та все ж, аби у Вашому шкільному житті переважав позитив, пропоную кілька порад та лайфхаків, щоб спростити Ваше навчання.

 Лайфхак №1

Я вважаю, що на бажання навчатися та настрій у школі впливає канцелярія. Тому обирайте такі предмети канцелярії, які будуть Вас надихати та подобатимуться. Наприклад ви можете купити красиві та стильні зошити, або ж прикрасити їх самостійно. В інтернеті є безліч варіантів декору.

 Лайфхак №2

Думаю, багато хто з вас користуються телефонами, під час навчання(наприклад калькулятор). Та все ж, під час уроку, рекомендую вмикати авіарежим. Адже телефон може дзвонити не в підходящий момент і дратувати вас. Та й вчитель, або однокласники будуть не у захваті.

 Лайфхак №3

 Цінуйте свій час та правильно ним розпоряджайтесь. Виконуйте домашні завдання завчасно. Наприклад, завдання на понеділок краще зробити вже у п’ятницю. Таким чином ваші вихідні будуть вільними (принаймні від уроків).

 Лайфхак №4

 Налаштуйте режим сну. Здоровий сон — запорука продуктивності. В середньому, підростаючому організму потрібно вісім годин сну. Тому, аби прокинутись о 7:00, рекомендовано засинати не пізніше 23:00.

 Лайфхак №5

 Підлітки проводять у школі багато часу. Ми часто потрапляємо у стресові ситуації, або нервуємо, наприклад через контрольну роботу. Таким чином, нашому організму, необхідно більше води. Отже, візьміть із собою пляшку чистої, негазованої води. Вона ніколи не завадить.

 Лайфхак №6

 Ведіть конспекти. Надважливо конспектувати те, що говорить вчитель на уроці, або коли Ви самостійно опрацьовуєте матеріал у підручнику. Це може вам неабияк допомогти у майбутньому на контрольних, або самостійних роботах.

 Лайфхак №7

 Гугліть теми, які вам незрозумілі. Інтернет — дуже хороший ресурс, який неодноразово мені допомагав із навчанням. Шукайте відео в ютубі на потрібну тему. Там можна знайти дійсно цікаві та прості пояснення того, що ви не розуміли.

Ці мої поради, якими я сама користуюсь, можуть частково урізноманітнити ваше шкільне життя. Та пам’ятайте, школа це лише один з етапів нашого життя, через який варто пройти. Не варто близько сприймати до серця несправедливу оцінку, яку Ви отримали, провалену контрольну.  Бережіть свої нервові клітини. У майбутньому вони вам ще знадобляться.

Галина ЗАНОЗОВСЬКА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 86

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *