Як вирішувати проблему безпритульних тварин?

24.05.2023

Кожен із нас хоча б раз у житті бачив на вулиці безпритульну тваринку. Собачки та котики внаслідок одомашнення втратили здатність виживати самостійно, і тому потребують опіки та любові людини. Іноді люди починають скаржитися, що собаки можуть нападати на людей та бути агресивними. Тому я вважаю, що проблему безпритульних тварин потрібно вирішувати.

На мою думку, можна виділити 2 головні причини розповсюдження безпритульних тварин- це безвідповідальність господарів та неконтрольоване розмноження. Мені здається, що у нас ніколи серйозно не ставилися до безпритульних тварин. Раніше вирішували це питання негуманними та варварськими методами. Тваринок могли труїти, відстрілювати, відловлювати і знищувати. На мою думку, велика проблема сучасного суспільства – це відсутність усвідомлення того, що тваринки — теж живі істоти, які потребують нашої опіки та допомоги.

Як ж допомогти безпритульним тваринкам:

– їжа та вода. Це те, без чого неможливо прожити. І, напевне, найпростіше, чим ми можемо допомогти.

– стерилізація. Це дієвий, хоча й не дешевий спосіб регулювання кількості безпритульних тварин.

– знайти тваринці новий дім. Як на мене, це найкращий спосіб. Можна забрати додому, якщо ж немає такої можливості, то відвести у притулок. Можливо, цю собачку чи кішку шукають господарі, тому можна звернутись до груп у соціальних мережах.

– забезпечити укриття. Щоб вони могли сховатись від сонця чи дощу.

Зараз, у важкий період, який ми проживаємо, до проблеми безпритульних тварин потрібно ставитись дуже серйозно. На жаль, деякі люди, тікаючи від війни, залишають своїх домашніх улюбленців напризволяще. Ми маємо бути небайдужими та завжди за можливості  допомагати чотирилапим. Тому що вони наші друзі, які ніколи не зрадять свого господаря. Наші домашні улюбленці — лише маленька частинка нашого життя , а ми для них усе.

 

Анастасія ЛЕБІДЬ, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 25

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *