Як стати щасливим?

07.06.2023

Як стати щасливим? Це питання хоч раз з’являлося  в нашій голові.

Всі ми хочемо бути щасливими, але не кожен знає як це. На мою думку, щастя не полягає в кількості грошей, які ми маємо, та також не в рівні популярності, як вважає частина людей. Бути щасливим- це бути чесним перед самим собою. Так, кожен зрозуміє це по-своєму, але це потрібно зрозуміти кожному з нас. Ми можемо думати, що станемо щасливими, коли будемо мали великі достатки, але чи буде нам це потрібно, якщо не буде навіть просто здоров’я?

Вигравши велику суму в лотерею, людина стає неймовірно щасливою, але чи справді гроші дарують щастя? Наприклад, згідно з науковими дослідженнями, люди, які вигравали в лотерею, були менш щасливі,ніж ті, які купували квиток та не вигравали нічого. Отже, повернемося до питання «Як стати щасливим?». Достатньо просто цінувати кожен момент та не ставити собі гроші ідолом. Ми можемо бути щасливі навіть від малесеньких моментів. Щастя- це емоції, круті моменти, близькі люди, сім’я та кожен малесенький момент, який дарує хоч краплинку радості. Чому щастя є важливим для нас? Всі ми люди,нам потрібно щось відчувати. Для нашого організму та здорового психологічного розвитку обов’язково потрібно відчувати позитивні емоції, найкраща з емоцій- щастя. Кожен із  нас може бути щасливим, якщо сам цього хотітиме. В цьому світі все залежить від нас, ми можемо самі проганяти можливість бути щасливими, не розуміючи цього. Багатство змушує людей показати своє істинне обличчя. Так, безперечно гроші полегшують життя, але не завжди вони роблять нас щасливішими.

Пару порад для того, щоб бути щасливими:

  1. Будьте вдячними людям. Висловлюйте вдячність завжди, коли людина робить для вас щось позитивне. Саме це притягне в наше життя щастя.
  2. Робіть добро. Не робіть це з думками, що вам це повернеться, робіть це задля того, щоб ви відчували тепло та щирість за зроблене.
  3. Ставте в планах бути щасливими. Якщо ви будете планувати своє щастя, ви його отримаєте.
  4. Акцентуйте свою увагу на хорошому. Звертайте увагу на позитивні події, більше, ніж на негативні.
  5. Майте ціль. За досліженнями психологів, люди, які мають цілі в житті, почуваються щасливіше.

Отже, для того, щоб бути щасливими, не потрібно мати великі багатства. Потрібно просто цінувати кожен момент та знайти істинне щастя.

Мирослава БІЛОУСОВА, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 18

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *