Як соцмережі впливають на наше життя

17.09.2023

Зараз соцмережі є невід’ємною частиною нашого з вами повсякденного життя. Та чи задумувалися ви колись, як вони впливають на нас та наше життя?

Головними плюсами від користування соціальними мережами людиною є: можливість знайти нових друзів та знайомих з інших куточків світу; дізнатися нову корисну та цікаву для себе інформацію; брати участь в обговореннях та різних дискусіях; обмінюватися своїми думками та поглядами з іншими користувачами в мережі; створювати спільноти однодумців; переглядати різноманітні навчальні відео; дізнатися новини та що відбувається в світі.

Але існує й зворотна сторона цієї медалі – це залежність. Від надмірного користування медіапростором людина може повністю поринути у світ інтернету  загубивши зв’язок з реальним світом. Втрачаючи реальне життя, ви втрачаєте друзів та соціальний простір навколо себе. Це може серйозно вдарити по вашій психіці.

Так, соціальні мережі можуть принести купу проблем, та якщо ви будете користуватися ними в міру, з розумом, вони будуть приносити для вас та вашого життя  тільки користь!

 

Ярослава КОСИНСЬКА, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 9

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *