Як краса ховає твою душу

17.09.2021

Як краса ховає твою душу

Кожен із вас хоче бути привабливим та гарним перед іншими людьми або заради свого задоволення. Напевно, вдивляючись у красу акторів чи актрис, ви думали, що ці люди добрі та життєрадісні. Але ви можете сильно помилятися…

Візьмемо приклад із літератури. У творі Оскара Уайльда «Портрет Доріана Грея» розповідається про юнака з чарівною вродою, що здивувала одного художника, і юнак став для нього ідеалом. Він вирішив намалювати портрет хлопця. Після розмови Доріана з другом художника про те, наскільки чудова молодість і як жахливо старіти, він побачив свій портрет. Здивувавшись тому, який він чудовий, юнак зрозумів, що рано чи пізно втратить цю вроду. І Доріан Грей забажав, щоб старів портрет, а сам він був вічно молодим. І пізніше він виявив, що його бажання здійснилося, і портрет почав змінюватися. Але потім це призвело до страждань юнака та страху того, що хтось дізнається про його таємницю. І він розумів, що в цьому була провина портрету, адже картина була відображенням його душі.

Насправді, твір Оскара Уайльда актуальний навіть сьогодні. Адже ти не зможеш відразу за виглядом людини пізнати її душу, характер. Бо навіть гарні ззовні люди можуть бути справжніми чудовиськами всередині. Авжеж, це не стосується кожної людини, але факт того, що за гарним смаглявим чоловіком або привабливою жінкою може бути людина з завищеною самооцінкою, існує. Я вже не кажу про кібербулінг чи шахрайство в інтернеті, коли якийсь мужик створює собі вигляд дівчини в соцмережах, щоб розводити підлітків на гроші.

Ми живемо у такому світі, де кожен може ховати своє справжнє «я» різними методами. Тому потрібно вміти фільтрувати людей і вивчати їхній характер, а не зовнішність. Тоді не буде такого пізнього розчарування від знайомства з «Доріаном Греєм».

Артем БІЛЯКОВ, випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 51

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *