Як бути щасливою: поради для дорослих

09.04.2021

Сірі будні навівають сум. Замислююся: «Що таке щастя?» Що мені  варто робити, щоб стати щасливою?

Щастя – лише справжні емоції. Щасливим ти можеш  бути, коли робиш те, що любиш. Роблячи все для задоволення своїх потреб ви одразу відчуєте себе вільним, відкритим для позитиву. Що ж допомагає мені відчути свободу? Поділюся власними спостереженнями:

– Посміхайтесь частіше. Долайте сум посмішкою. Ви звикнете до неї та справді відчуєте себе інакше.

– Слухайте улюблену музику або ту, яка викликає позитивні емоції.  Від улюбленої справи стане комфортніше та легше сприймати все навколо.

Насправді щастя можна знайти й у маленьких незначних речах.  Навіть маленька квіточка може зайняти значне місце у вашому житті. Головне, ставитися до життя простіше і тоді навіть дрібничка наближатиме вас до усвідомлення щастя.

Треба відкинути всі упередження та почати жити тим життям, якого ми варті, якого кожен з нас бажав.  Навіть, якщо важко втілювати свої мрії у реальному житті, треба хоча б зробити крок назустріч бажаному.  По-справжньому щасливі ви будете, коли пізнаєте себе та створите ідеальні умови свого існування.

Отже, я вважаю, що стати щасливим – легко.  Робіть, що подобається, та не звертайте ні на кого увагу.  Саме ви той, хто може зробити себе щасливим.

Христина ГЕРАСИМЕНКО, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 91

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *