Як бути щасливим/щасливою: поради для дорослих

17.10.2021

Як бути щасливим/щасливою: поради для дорослих

З дитинства ми чуємо фрази: “будь щасливим/щасливою”, “щастя тобі”. Та й самі часто повторюємо ці слова. Але невже бути щасливим так легко? Думаю, що справді є люди, яким видається це легко, але є й такі, яким досить тяжко.

Це мимовільна думка, яка виникла у мене щойно:”Чому нам не давали посібники що таке щастя і як бути щасливим?”. Я вважаю, що мені-підлітку, буде досить складно дати поради дорослим.

Коли дивлюсь на щасливих людей, на моєму обличчі з’являється усмішка. Тисячі  думок, які переслідували мене дотепер-розсіюються. Я не можу думати ні про що інше, як про обличчя людини в цю мить, переповнене позитивними емоціями.

Спочатку, що для вас щастя? Думаю, це поняття особисте. Можна сказати, що ця емоція досить парадоксальна, як і успіх. Але всі думки людей, чуючи слово “щастя”, об’єднує один зміст. Щастя-це отримання задоволення від життя.

Емоція щастя може зображуватись на обличчі по-різному. Кожна людина унікальна і щасливою вона може бути в різноманітних ситуаціях. Це залежить від виховання, сформованої психіки, особистого поняття “щастя/бути щасливим”.

Насамперед важливо знати що вам подобається, від чого радієте, що приносить задоволення і чому. Так ви зможете розібратись, що вас ощасливлює, і скласти список дій на кожен день, які можете зробити самі (незалежно від інших людей). Раджу побороти страх і діяти. Гарантую, що ви отримаєте порцію нових емоцій та вражень і досвід, який закарбується у вас на все життя.

Так, помічати і радіти дрібницям важливо, але фокусуватися на внутрішніх почуттях не менше. Світ навколо нас починається зсередини.

Цініть моменти. Це ваше життя, ваш час. Ви обираєте з ким, де і як його провести. Перш за все щастя – це вибір, отож зробіть його правильно.

Сподіваюсь, я наштовхнула вас на нові думки. Змусила замислитись над своїми діями та почуттями.

Ви заслуговуєте бути щасливим, ніхто не має права забороняти вам цього.  Насолоджуйтесь життям! Воно одне, іншого не буде. Живіть на всю та найголовніше – не шкодуйте за тим, чого не можете змінити. Зробіть себе щасливим!

 Євгенія ХАРЧЕНКО, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 17

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *