«Всі мої ключі і Ґайя» Наталія Матолінець | Рецензія

15.04.2023

« – Привіт! Тато, мамо, в мене тут проблема! – заявив я з порога.

Насправді, в мої плани щодо «привести дівчину в отчий дім» входив інший сценарій: одного дня я познайомлю з батьками котрусь із найкрутіших чаклунок сучасності, якою щиро пишатимусь. Зватимуть її, звісно, Серена, або Сольвейг, або Сая.

Та поруч лупала очима людина з провалом у памʼяті. На біду, в неї був мій Ключ і, здається, стрьомний характер».

А Н О Т А Ц І Я

«Не відчиняй незнайомих Дверей» – радить Кодекс чаклунів.

Іґніса Еміліуша це завжди влаштовувало: попри талант до магії та благословення Духа Вогню, він тримався якнайдалі від гризот трьох великих родів і уникав Декорацій, зворотного боку реальності.

Та зустріч із Ґайєю вирвала його з буднів і кинула в неспинну мандрівку, сповнену відкриттів. Адже світ – небезпечний і неймовірний, Ґайя – таємнича та ще й повʼязана з одним із магічних Ключів Іґніса і давньою легендою, через яку чаклунська спільнота втратила спокій.

Тепер магові доведеться згадати, що він – лорд із могутньої родини, і поміж загрозами, втечами та раптовими альянсами вловити смак життя. Бо поряд – людина, у якої дуже багато планів. І за кожними з чаклунських Дверей чекає новий поворот.

Посилання : https://images.app.goo.gl/CC8hCrahWtbWYozk7

В Р А Ж Е Н Н Я

Фентезі від української авторки! Що може бути краще?

Тут панує атмосфера зими та різдвяних свят, пригод, біганини, таємниць, і звісно ж – магії.

Книга просто неймовірна! Ідеально підійде на нудний і холодний зимовий вечір. Повірте, із Ґаєю, яка вічно шукає пригод, та Іґнісом, що вічно її із цих пригод витягає, ви не засумуєте ні на мить. Чого лиш вартують їхні діалоги!

Дві протилежності. Занадто життєрадісна Ґайя, яка обожнює все та Іґ… всіх 😉 Та Іґніс, трохи похмурий, любить побурчати, але все ж таки дуже добрий, бо вирішує допомогти дівчині. І разом їх чекає довга мандрівка, сповнена… цікавих відкриттів про світ та одне одного. Магічні витівки, небезпека, безмір адреналіну, міфічний Абсолют (чи такий вже міфічний?), і подорожі, подорожі, подорожі!

Продовження вийде незабаром, тож я гортаю інстаграм Наталії Матолінець, заваривши собі какао, читаю різні цікавинки про «Всі мої ключі і Ґайя», а також інтерв’ю із персонажами цієї історії.

 

#ЧитаймоУкраїнське

Ксенія ЛЕНДА, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 76

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *