Вивчення мов розширює горизонти

26.03.2023

 На мою думку, знання мов відкриває багато горизонтів. Кожна вивчена мова дає вам можливості вільно спілкуватися з більшою кількістю людей та подорожувати. Крім того, це надає вам привілеї в знаходженні корисної інформації та працевлаштуванні.

По-перше, мову варто знати не тільки задля комунікації, а й заради морального та духовного саморозвитку. Адже саморозвиток – передбачає якісне поліпшення якої-небудь сторони життя, особистісне зростання

Наприклад, Олесь Гончар казав: “ Мова – це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова – це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам’ять, найцінніше надбання віків, мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу“.

По-друге, якщо задуматися, то людина ніхто без навичок комунікувати з оточуючими. На мою думку,людина має знати щонайменше одну іноземну мову, щоб мати змогу адаптуватись до людей, які її оточують. Це не повинно залежати від країни в якій ти знаходишся, ти маєш знати як спілкуватися з іншими, задля можливості хоча б купити щось поїсти чи знайти ночівлю.

Отже, можна зробити висновок, що знання мов і вміння їх використовувати є дуже важливою частиною нашого життя, без цього ми як без рук. У наші дні іноземні мови відіграють велику роль: ми живемо в такий час, коли дедалі ширше розвиваються зв’язки з різними країнами і народами. Незалежно від того, яку професію ми оберемо після закінчення школи, на якій ділянці будемо працювати, знання іноземної мови, як мінімум однієї, може бути просто необхідним.

 

Олександра КУКУРУЗА, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 15

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *