Вивчення мов розширює горизонти

25.03.2023

Мова – символ нації, відображення її культури та звичаїв. Саме мова є тим бар’єром, подолавши який, ви зможете в повній мірі зрозуміти особливості та весь колорит певної місцевості.

Ні для кого не буде секретом, що дуже приємно, коли людина з іншої країни проявляє інтерес, вивчає традиції та мову вашої батьківщини, тоді між вами з’являється особлива довіра та приязнь. Саме тому я наполегливо рекомендую перед тим як їхати закордон, вивчіть базові слова мови країни до якої ви тримаєте курс. Звісно, знання англійської як міжнародної мови є обов’язковим, але рідне слово може значно “пом’якшити” бесіду.

Слова є засобом комунікації, вони допомагають нам краще зрозуміти почуття та емоції співбесідника. Тому знання мов є ключовим інструментом у пошуку нових друзів.

Інколи мова може бути мовчазною, але не менш неймовірною. Нещодавно я переглянула японський серіал під назвою “Тиша”. У ньому хлопець, втративши здатність чути, боявся, що це може вплинути на його стосунки з друзями. Проте, це аж ніяк не стало перешкодою, оскільки вони змогли опанувати мову жестів.

Саме вміння донести свою думку словами, а іноді рухами, знаками чи символами може значно полегшити ваше життя та додати до нього нові знайомства. Також у наш час знання мов є величезною перевагою, яка неодмінно допоможе вам у пошуку роботи та в кар’єрному рості.

Мова – потужне джерело, яке дає чимало можливостей та перспектив, тому її вивчення точно не стане чимось зайвим. До того ж, із розвитком людства зростає потреба в міжнародних відносинах, тому тут уже можна говорити про глобальну роль мови.

Отже, можна ще багато думати над перевагами вивчення мов, але навряд чи ви знайдете хоч один мінус. Саме тому не бійтеся опановувати щось нове, адже воно ще не раз стане у пригоді.

Вікторія БРУНЦВИК, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 12

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *