Вивчення мов розширює горизонти

19.06.2022

Вивчення мов розширює горизонти

У світі є безліч мов, кожна з яких унікальна. Звісно, всі  їх знати нереально, проте часто можна зустріти людей, які вільно розмовляють декількома мовами. Навіщо ж їх вчити, якщо можна вільно передавати думки своєю рідною солов’їною? Насправді, відповідь дуже проста – для себе та свого успішного майбутнього.

Нині вивчення іноземних мов є дуже актуальним і доступним у будь-якому куточку світу. Зараз можливостей набагато більше, ніж 50 років тому, і вивчення мов – не виняток. Люди прагнуть самореалізуватися, досягти чогось, побачити світ, використати життя на повну. Тут і відіграє важливу роль знання мови.  Воно дає нам безліч можливостей, одними з яких є знайти перспективну роботу за кордоном, вільно читати книги або дивитись фільми іноземною, розвинути своє креативне мислення та комунікаційні навички, подорожувати з задоволенням і комфортом, заводити нових друзів з інших країн та листуватися з ними або навіть жити в іншій країні. Я думаю, що кожен мріє хоча б про один з цих пунктів, а, отже, мотивація для вивчення іноземної є у кожного. Але чому ж не кожен це робить? Причин є багато: бракує коштів на курси чи підручники, важко дається навчання, не можна знайти хорошого викладача та інші. Але людина, яка дійсно прагне розпочати вчити мови, зрозуміє, що ці причини зовсім не проблеми, а лише відмовки. Тому кожна справа починається з нас самих.

Найпопулярнішою і найпоширенішою мовою, якою розмовляє близько 2 мільярдів людей, є англійська. Якщо ви знаєте її, дорога до Європи вам відкрита. Ще однією важливою і популярною мовою є німецька. Вона так само дає великі можливості, особливо для престижної роботи за кордоном. Отже, якщо ви задумуєтесь, яку мову краще розпочати вивчати, то почніть із цих двох. Вони є легкими, порівняно з східними мовами, тому навіть починати з нуля буде не складно для кожного.

Раніше, коли я була у молодших класах, я не розуміла навіщо нам вчити якусь іноземну мову, якщо ми живемо в Україні і у нас є своя рідна мова, якою навчила говорити мама. Проте, з роками я зрозуміла, що цього недостатньо аби реалізувати себе повністю і зараз вчу англійську та німецьку в своє задоволення, щоб у майбутньому без проблем поїхати за кордон. У підлітковому віці вивчити іноземні мови набагато легше, адже нам у школі вчителі дають всі необхідні ресурси і допомагають, в нас більше вільного часу і ми нікуди не поспішаємо. Тому, користуйтесь моментом і почніть робити своє майбутнє успішним прямо зараз!

 

Марина РЕТЬМАН, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 24

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *