Вивчення мов розширює горизонти

20.09.2021

Вивчення мов розширює горизонти

Для чого людям вивчати іноземну мову? Хтось бачить у цьому велику користь та хороше майбутнє. А для когось – це просто хобі та прагнення доторкнутися до цінності іншої країни, її мови. Але, так чи інакше, у сучасному світі, без вивчення популярних іноземних мов, важко пристосуватися до суспільного життя. Є можливість спілкуватися з широким колом людей, вивчати їх культуру, історію, звичаї та традиції.

Дехто прагне досконало вивчити англійську, комусь подобається французька за красу її слів, але моя мрія – вивчити японську мову. Я полюбляю дивитися аніме та знайомитися з культурою та історією Японії. Ця мова для мене дуже не звична та по своєму милозвучна. Японська вважається однією з найскладніших мов, але в дечому, навіть, простіша за англійську. Багато ієрогліфів та дві абетки, на перший погляд, виглядають дуже складними. Але людину, яка справді бажає вивчити нову мову, це не лякає. Наскільки складною не була б мова, все залежить від вас та вашого бажання вчитися.

Для такої справи, як вивчення мови, потрібно багато часу, якого не завжди вистачає. Але зараз в інтернеті є багато відеоуроків, які полегшують вивчення. Якщо у вас є знайомі, які знають мову, яка вас цікавить, можна звернутися до них за порадою. Також, для практики чи саморозвитку, можна переглядати фільми та читати книги мовою оригіналу. Так, іноді, при перекладанні втрачається певний зміст та задуми автора. Для поліпшення знань можна відвідувати  курси іноземної мови або репетитора. В подорожі до інших країн, де спілкуються мовою, яку ви вивчали, вам не знадобиться перекладач і ви вільно розмовлятимете з людьми на їх рідній мові.

Знання мов має переваги під час пошуку заробітку, адже зараз багато компаній шукають працівників із знаннями іноземних мов. Робота, де потрібно спілкуватися з людьми з інших країн, або туристами теж цього потребує. Тому для тих, хто знає декілька іноземних мов, є можливість знайти хорошу роботу.

Починати вивчати іноземну мову потрібно як найшвидше і, я впевнена, в майбутньому ці знання принесуть користь. А яку мову вивчати, то це вже ваш особистий вибір. Головне – йти до своєї мети, і це відкриє для вас багато можливостей та горизонтів.

Вероніка ГОЛУБЕЦЬ, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 30

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *