Вивчення мов розширює горизонти

06.04.2021

Я дуже люблю гуманітарні науки, але особливо мені подобається лінгвістика — наука, що вивчає мову. Я навіть збирають вступити до Харківського університету імені Василя Каразіна саме на факультет іноземних мов.

Мене часто запитують, навіщо це мені потрібно . Коли у когось виникає таке питання я відповідаю: “Вивчення мов розширює горизонти”. Та не всі розуміють, які саме. Тому я хочу розповісти, навіщо взагалі вчити іноземні мови і, які це дає привілеї:

  • По-перше , знання іноземних мов знадобиться усюди. Майже кожна професія потребує знання англійської і не тільки. Особливо,якщо ви працюєте у великих або міжнародних компаніях/корпораціях підприємствах або за кордоном.
  • По-друге,це корисно для саморозвитку. Погодьтеся,  це дуже класно,коли людина вміє розмовляти іншими мовами, може читати книжки в оригіналі та дивитися фільми і серіали без перекладу.
  • По-третє, це необхідно,якщо ви живете в інший країни. Гадаю,тут і так все зрозуміло. Наприклад, якщо ви живете в Італії, вам треба знати італійську, але іноді вам буде достатньо лише англійської мови, оскільки це мова міжнародного спілкування.
  • По-четверте, це потрібно для ЗНО. Англійська мова є у переліку обов’язкових дисциплін, але трапляється, складають ЗНО з французької, німецької і навіть іспанської; все це залежить від мови, яку учень вчить у своїй школі.

Чим більше мов ви знаєте, тим більше можливостей для вас відкриється. Не треба бити байдики, краще почніть вчити англійську ,бо це і цікаво, і корисно. Я дуже сподіваюся,що завдяки моїй статті ви знайшли мотивацію і натхнення для навчання. Пам’ятайте: вивчення мов розширює горизонти!

Анастасія ЖУЛАЙ, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 50

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *