Відчувайте моменти життя

23.01.2023

Відчувайте моменти життя

У повсякденні ми постійно кудись поспішаємо, не зважаємо на те, що нас оточує, не думаємо про найцінніше, що в нас є. Про час.

Коли зранку біжиш до школи чи на роботу, ти не звертаєш уваги на свої рутинні справи. Наприклад, на затишний сніданок, світанок, який посилає проміні сонця до тебе в квартиру, на те, як красиво у повітрі кружляє різнокольорове листя восени. Ти не помічаєш розсип зірок на темному полотні неба, коли повертаєшся додому увечері, не зупиняєш погляд на бабусі коло будинку, яка продає квітки, тому що поспішаєш на вечерю або до якихось домашніх справ.

Адже, так приємно постояти, подивитись на сонце, що сідає за горизонт, на птахів, птахів, що літають у небесах, посидіти під парасолькою і насолоджуватись дощем із запахом свіжості. Ми губимо ці спокійні, повільні моменти в житті. А якщо спробувати хоча б якусь частину доби не бігти, не намагатися контролювати все навколо, а просто прожити хвилини, які так швидко спливають? Запалити свічки вдома, помедитувати, залишити свої негативні думки осторонь, послухати розслаблюючу музику. Чи, спіймавши натхнення, помалювати фарбами у парку на холсті, відтворюючи все, що бачиш. Спробуйте один раз і ви побачите, як насправді важливо бути в моменті хоч інколи.

Виділяйте час, щоб побути наодинці з собою або розділити момент поруч із коханим/ою. Будьте впевнені у цих хвилинах, адже вони краще, ніж поспіх на роботу. Звичайно, повсякденна рутина не дінеться з життя, але в наших силах влаштувати собі хоча б декілька миттєвостей, щоб насолодитись та не пройти шлях долі дарма.

 

Юлія БОГАТОВА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 14

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *