Успішний – про стан чи про матеріальні речі?

25.05.2023

Успіх. Кожен закладає в це слово власний сенс. Для когось бути вдалим – це влаштуватися на престижну роботу, для когось – мати велику сім’ю з дітьми. Хтось мрії побудувати життя на щоденних подорожах або відчуває свою цінність у стабільному заробітку грошей. Чи є це все насправді показником успішної людини?

Є люди, які досягли багато вершин у житті, мають певний бізнес або іншу прибуткову кар’єру, їх знає вся країна або навіть півсвіту. Для інших така персона є прикладом успіху в житті, позитивного результату кропіткої роботи, що допомогло їй вирватися на декілька кроків вперед і стати лідером у своїй справі. Але хто знає, що ховається за цим шляхом сходинками до успіху, який вражає всіх? Чи це дійсно наслідок тільки важкої праці у сфері професії? Чи потрібно було додати щось ще, щоб досягти мети усього життя?

Людина, яка має власний бізнес, квартиру, автомобіль, навіть дітей та коханого не притягне до себе інших, якщо в неї немає потрібної внутрішньої енергії. Так, звісно, можливо вийти у світ успішних зірок через страждання, виснаження та вигоряння, проте інші до тебе не підуть, бо в тебе нема того запалу, який притягує людей. Тобто все йде від стану. І це не про фізичний, а про духовний, про твою внутрішню енергію. Від неї залежить майже 90% того, що ти у наслідку отримаєш.

Успішний – це не той, хто попри все, ломиться в закриті двері, а потім почувається безсилим. Це той, хто відкриває для себе те, що відкрито, що є на часі, через багатий внутрішній стан та правильну енергію, яка наповнює та надихає на розвиток себе. До цієї людини йтимуть більше людей, ніж до тої, яка через час виглядає, як живий труп, але має добрий заробіток. Тож не жертвуйте своїм настроєм та моральним здоров’ям заради кар’єри. Якщо у вас стійкий та натхненний моральний дух – це вже показник доброго результату. Бути успішним – значить бути щасливим, займаючись улюбленою справою без виснаження, керуючись позитивним станом усередині.

 

Юлія БОГАТОВА, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 13

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *