Успішна людина

28.06.2022

Успішна людина

XXI століття, світ змінився, змінились і ми. І в цьому сучасному світі інші мрії, досягнення, переваги. Тут змагаються, досягають, стають кращими.Люди мають вибір, кожен вибирає свою роль у цьому житті. І я думаю, що усі мріють стати успішними, щасливими, це нормально. Щоб стати успішною людиною в нашому непростому світі, потрібно виконати кілька пунктів: отримати гарну освіту та залишатися людиною, і тоді все обов’язково буде добре.

Люди, які чогось досягли  в цьому житті, живуть щасливо. Таких людей поважають і цінують, вони привертають до себе увагу. На мій погляд, їм не потрібно заздрити і псувати життя.

Успішні люди – це не тільки ті, що займають високі посади, мають багато грошей, гарну кар’єру, а й ті, які просто займаються улюбленою справою та насолоджуються життям. Не всі люди, що мають гроші, є щасливими, гроші самі по собі не приносять щастя.

Але не так просто стати успішним, для цього треба мати правильно поставлену ціль, реальні плани, а не якісь дитячі забаганки, як, наприклад, стати президентом чи навіть чарівною феєю. Успішним стане лише той, хто знає на всі 100 % чого він хоче досягти в житті, знає свої бажання і мрії.

Лідери, люди із своєю думкою, ті які не залежать від інших, ось хто буде першим.

Ми часто помиляємось, коли думаємо, що успіх прийде сам, але це не так. Тому потрібно набратися сили та залізної волі.

Метт Шейді часто говорив: “Немає короткого шляху до успіху “.

Цілеспрямованість, витримка, стійкість,  дисципліна,  спокій, сміливість – це все допоможе досягти  своєї мети, прийти до успіху.

Кожного разу, коли падаєш духом, треба встати, підбадьорити себе і йти уперед до фіналу. Тільки сильний чогось зможе досягти. Звичайно, підтримка близьких та їхня любов мають велике значення для успіху.  Також кожній людині, якою б сильною вона не була, потрібно робити перерву, відпочинок. Не можна жертвувати своїм здоров’ям заради успіху. Хворих та самотніх важко назвати щасливими.

Успіх буває різним. Такими ж різними є і шляхи його досягнення. Але я вірю, що кожен із нас здатен стати успішним. Для цього потрібно змалечку виховувати в собі віру в себе й власні сили.

Питання про те, до кого приходить успіх у житті, має багато різних відповідей, кожна з яких заслуговує на існування. Але ось моя думка полягає в тому, що успішними люди не народжуються, успішними люди  стають у процесі постійної роботи над собою.

 

Вірсавія ВИГІВСЬКА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

 

переглядів: 17

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *