Українська сучасна музика, яку не варто оминати

09.03.2023

Донедавна частина української молоді віддавали перевагу російській музиці, та, насправді, вона й близько не стоїть з українською. Одна з причин відмовитися від російської музики- це спонсорування війни. Слухаючи це, ми вкладаємо кошти в руйнування  нашої рідної землі. Досі інколи можна почути російські пісні на вулицях, в публічних закладах чи соціальних мережах. Але від них справді варто відмовитися. Бо вони засмічують український, справжній дух свободи, волі і героїзму, котрий так прагне заперечити влада країни-агресора своїми діями. Але, навіть це не завадить нам, українцям, відновлювати й продовжувати свою культуру, котра наповнена неперевершеним спектром емоцій і почуттів. Отже, топ 3 українські музичні гурти, які має послухати кожен українець, який себе поважає українець.

“Жадан і собаки”– український гурт заснований Сергієм Жаданом, видатним українським діячем, поетом та співаком. Пісні цієї групи надихають навіть голими руками йти в бій за рідку землю, боронити її повсякчас.  Прагнення до кращого майбутнього українського народу, збереження української культури та традицій, оспівані визначні місця України- невід’ємна частина пісень гурту. Хоча, деякі люди засуджують творчість «собак», адже, в їхніх піснях присутня ненормативна лексика, згадки про алкоголь та наркотики. Але це не робить їхню творчість ганебною чи не потрібною. Ось декілька пісень, які варто послухати: “Автозак”, “Троєщина”, “Мадонна”, ” Українська залізниця”, “Кобзон”.

В жодних піснях так неймовірно не оспівано жінок, як в піснях гурту “Океан Ельзи“. Бо саме великим коханням наділені серця українських людей, котрі вилито в музику. “Я не здамся без бою”, ” На лінії вогню”, “На небі”- це все втілення краси жіночої душі та постаті. Вони вчать кохати і надихають. Бо саме це так необхідно кожному з нас. Невже хтось у цьому світі ладен підібрати такі епітети до людського внутрішнього світу? Хіба що, з ними на рівні стоїть гурт ” Моторола “, котрий так само гармонійно виливає свої почуття.

Структура щастя” Напевно, тут навіть говорити нічого. Просто запалює серце почуттям ритму, який допомагає жити і йти тільки вперед. Саме це необхідно кожному українцю, який себе поважає. Сила духу і почуття власної гідності- невід’ємні складові людських душ і сердець в такі складні часи.

Отже, саме зараз варто розпочати свій шлях до глибокої, неймовірної української музики. Можливо, саме вона змінить ваше бачення світу і допоможе владнати життєвий шлях. Бо саме вона надихає, народжує і йде пліч-о-пліч із вами, незважаючи на труднощі.

 

Дар’я КОРОЛЬ, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 73

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *