Цитати та фрази, які змінили моє життя

18.09.2023

Читаючи книги, переглядаючи фільми, опрацьовуючи біографію різних людей чи просто спілкуючись із ними, можна почути багато корисних фраз, над якими варто задуматися.

І перша з них звучить так: ,,Сенс життя не в тому, щоб чекати, коли закінчиться гроза, а в тому, щоб вчитися танцювати під дощем”. Авторкою слів є Вівіан Ґрін. Ця фраза навчає не чекати найкращого часу, а насолоджуватися тим, що є зараз.

“…Дуже легко виправдовувати невдачі в житті, звинувачуючи якісь зовнішні сили, кидати спроби лише через переконання, що доля налаштована проти вас. Легко думати, що майбутнє визначається тим, де ви росли, хто вас виховував і яку школу ви відвідували. Ніщо не може бути далі від правди. Звичайні люди і видатні чоловіки та жінки визначаються тим, як вони борються з несправедливістю життя…

Розправте плечі і продовжуйте рухатися вперед…” Це цитата з книги Вільяма Макрейвена ,,Застеляйте ліжко. Дрібниці, які можуть змінити ваше життя… і, можливо, світ”, і вона дає зрозуміти, що не потрібно картати за різні помилки та за своє походження.

,,Напевно, зірки світяться для того, щоб рано чи пізно кожен міг знову відшукати свою”, ,,Коли стане дуже сумно, добре подивитися, як заходить сонце”, ,,Знаєш, чому гарна пустеля? Десь у ній ховаються джерела”. Це цитати з книги Антуана де Сента-Екзюпері ,,Маленький принц”.

,,Можна лежати на мосту і дивитися, як тече вода. Або бігати, або бродити по болоту в червоних чобітках, або ж згорнутися клубочком і слухати, як дощ стукає по даху. Бути щасливою дуже легко”. Туве Янссон ,,Все про мумі-тролів”.

,,Важко забути біль, але ще важче згадати радість. Щастя не залишає пам’ятних шрамів”. Чак Паланік ,,Щоденник”.

,,Приймаючи себе такими, якими ми є, ми позбавляємося надії стати тими, якими повинні бути”. Джон Фаулз ,,Маг’

,,Стільки є все, про що треба подумати. Навіщо забивати собі голову тим, чого вже не повернеш, – треба думати про те, що ще можна змінити”. Маргарет Мітчелл ,,Віднесені вітром”.

,,Нам складно зрозуміти, що інші – такі ж люди, як і ми. Ми або ідеалізуємо їх, як богів, або зневажаємо, як тварин”. Джон Грін. ,,Паперові міста”.

,,Невдачі є привілеєм живих, а долати їх є привілеєм мудрих”. Августо Курі ,,Покупці мрії”.

 

Оксана КУДАСЮК, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 13

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *