Справжній друг

22.01.2023

Справжній друг

Друзі-це, напевно, найцінніше, що є в житті людини. Друг прийде на допомогу в будь-якій ситуації, поділить радість і горе, буде зберігати всі довірені йому секрети. Хвилини щастя людина переживає з близькими людьми, адже навіть свята поруч з ними стають веселішими та яскравішими, а погане сприймається не так гостро. Добре, що і в моєму житті є друзі! Саме тому я не гублюся при написанні такого твору.

Можна мати одного найближчого друга та вважати, що старий друг кращий за нових двох. Друг- це підтримка, навіть якщо він нічим не може допомогти в конкретній ситуації. Досить того, що він просто поруч. Але дружбу потрібно не тільки знайти, а й постаратися зберегти її, що набагато важче. Слід пам’ятати про людину постійно, про події, які є важливими для неї, а не звертатися лише тоді, коли самому буває необхідна допомога. Адже кожна людина має потребу в увазі та розумінні. Навколо мене багато людей з якими я спілкуюсь, але друзями можу назвати лише деяких з них. Чому саме вони? Тому що у нас багато спільних інтересів, розуміємо один одного в скрутні хвилини, обмінюємося порадами, а головне- вони вміють просто вислухати мене. Своїх друзів хочеться бачити постійно, але не завжди виходить так, щоб друг знаходився поруч.

Наразі актуальне “віртуальне спілкування”. Віртуальний друг- людина, з якою познайомився та ведеш розмову тільки в соціальних мережах, не бачачи її. На мою думку, інтернет-спілкування є також цікавим, саме через нього можна знайти справжнього друга та домовитися про зустріч в реальному житті. Хоча я і віддаю більшу перевагу живому спілкуванню.

Змалку ми маємо приятелів: хтось запам’ятався поганою та брехливою людиною, когось згадуємо з посмішкою, а з кимось дружимо й зараз. Наприклад, в мене є подруга дитинства- Анна, з нею ми пройшли багато негараздів, підтримуємо один одного в різних ситуаціях, багато проводимо часу разом, має спільні міркування, цінуємо одна одну та головне- поважаємо і піклуємось.

Для себе я зробила висновок, що друг- не той з ким можна піти в кіно, поїхати на природу, пограти в теніс чи футбол. Справжній друг- людина, яка заради мене кине все і прийде на допомогу,завжди зрозуміє мене, скаже про мене добре слово. Друг- людина, заради якої я не зважаючи на свої проблеми все покину і прийду, щоб допомогти, заспокоїти та дати вірну пораду.

Я бажаю вам знайти справжнього, вірного друга, а якщо ви його вже маєте- ніколи не зраджуйте його, оберігайте та цінуйте цю людину!

 

Наталія СЛОВОВЕЦЬ, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 10

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *