Спорт у житті людини

23.01.2023

Спорт у житті людини

Фізичні вправи можуть замінити багато ліків,

але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи.

А.Моссо

 

Що є найціннішим для людини? Це здоровя. Його не можна купити ні за які гроші. Єдине, що залишається – берегти й підтримувати своє тіло у формі. У наші дні спорт став особливо популярним заняттям. Молодь і люди старшого віку займаються різними фізичними вправами.

 

Спорт сьогодні займає важливе місце в житті кожної людини і суспільства в цілому.

Діти, які відвідують спортивні секції, тіло розвивається пропорційно і всі внутрішні органи працюють стабільно. Молодь підтримує тіло в тонусі завдяки спортивних занять, а в більш зрілому віці систематичні заняття фізкультурою допоможуть зберегти підтягнуте тіло і здоров’я на довгі роки.

Спорт- це необхідність для тих, хто хоче завжди бути здоровим і підтримувати своє тіло в хорошій формі.

Яку користь несуть фізичні вправи?

Перш за все, тренування допомагають м’язам розслабитися та зміцнити суглоби, що може знімати спазми різного характеру. Хороші тренування- це здоровий сон, і це зовсім не дивно, адже після фізичних навантажень наше тіло, в особливості м’язи потребують гарного відпочинку. Доведено, що люди, які регулярно займаються спортом, краще сплять та менше піддаються стресу. Спорт- ефективне знеболююче, заняття спортом покращують імунітет. Перш за все, тренування допомагають м’язам розслабитися та зміцнити суглоби, що може знімати спазми різного характеру. Це, в свою чергу, захищає організм від грипу та інших захворювань, які атакуючи нас зі зміною температур та сезонів. Крім цього, фізичні навантаження сприяють виробці природного гормону щастя, що ефективно бореться з болем різного характеру.

При цьому не потрібно багато часу витрачати на важкі тренування в спортзалі. Цілком достатньо робити зарядку вранці та регулярно відвідувати заняття з фізичної культури.

Важливим чинником, особливо у людей старшого віку, є зміцненням суглобів і м’язів, що відбувається з допомогою постійних фізичних навантажень.

У фізично слабких або літніх людей стан опорно- рухового апарату завжди потребує зміцнення, і тільки заняття спортом можуть цю важливу частину тіла зробити сильною та витривалою. Також фізичні навантаження сприятливо впливають на кровоносні судини.

Серце- це найважливіший орган організму, тому проблеми з ним можуть призвести до сумних наслідків.

Регулярні заняття спортом дають гарантію того, що робота серця та серцево- судинної системи значно покращується. При фізичних навантаженнях кров у тілі людини перекачується дуже швидко, і це сприяє зменшенню рівня холестерину.

Не секрет, що зниження ваги- одна з найпопулярніших переваг спорту. Проте варто пам’ятати, що досягнення позитивного ефекту можливе лише за умови поєднання фізичних навантажень з повноцінним сном та правильним харчуванням.

Тому заняття спортом- це приємний і доступний спосіб турботи про себе. Якби ми іноді не лінувалися, не стверджували протилежне, але наше тіло потребує різні види навантажень.

 

Дар’я БЕРЧУК, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

 

переглядів: 18

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *