Соціальні мережі – не шкідливі

17.10.2021

Соціальні мережі – не шкідливі

Я можу сказати,що сидіти в мережах таких, як Фейсбук,Інстаграм, ТікТок навіть корисно. Адже зараз газети майже ніхто не читає. Інші засоби отримувати інформацію, новини ще досі є актуальними, але не завжди вірними. Кожен може вставити, або забрати декілька вкрай важливих слів і головна думка новини пропаде, буде зовсім інша. Так в Інтернеті також можуть «перекрутити» новину, але думаю,що це роблять рідко, бо майже всі статті з новинами однакові, ніби взяли текст і скопіювали його. До того,ж вам може прийти повідомлення, що опублікована нова стаття і ви можете її одразу прочитати, а виходу газети ще потрібно дочекатися. Новини закордону також можна легко дізнатися,починаючи з ТікТоку,в якому вам можуть трапитися відео,навіть якщо ви їх не шукали,закінчуючи сервісом Google,в якому можна найти все,що потрібно. Отже, перша причина полюбити соціальні мережі-інформація.

Друга-це, звісно, спілкування. Тут ви можете знайти однодумців,друзів, або навіть своє кохання. Як приклад наведу телеграм канал «Шужики», в ньому дійсно приємна атмосфера,всі діляться своїми цікавими історіями,просто розмовляють на різні теми і допомагають один одному. Читала декілька історій в яких дівчата та хлопці з цього каналу писали статті про своїх друзів, яких встигли найти тут за короткий час. У мене також був досвід спілкування на відстані з не знайомими раніше мені людьми. Спілкування продовжувалося недовго,десь 2 місяці,але займає власне місце в моїй пам’яті. Навіть зі своїми друзями часто розмовляємо або переписуємось в різних чатах. Не знаходячись на великій відстані, все одно вибираємо соцмережі або просто телефонні дзвінки. Якщо людина захворіла,чи не має можливості зустрітися – Інстаграм, Телеграм, ВКонтакті та інші прийдуть вам на допомогу.

Кожен хоч колись, хоч на декілька хвилин задумувався про популярність,так? Це і є третя причина. Популярність. Відсутність роботи, на якій потрібно завжди щось робити, але багато грошей, яких вистачить надовго. Вас всі помічають на вулиці,просять автографи, фото. Ви запрошені на всі закриті вечірки, шикарні покази нової колекції від популярних брендів. Інтерв’ю. Зустрічі. І все це з відомими людьми. Саме так ви представляєте її,популярність? Але,якщо послухати зірок, багато кажуть,що бути відомим всьому світу, або своїй країні – це велика відповідальність, це важко. Важко саме тікати від папараці, щоб купа фанатів не прийшли в те місце, де знаходитися ви і не витратили можливо ваш один вихідний. Але якщо відкинути цей пункт, бути популярним – це круто, але тримати сімейне життя в секреті, не вийде, всі все одно  все дізнаються, або розкажуть фальшиву інформацію.

На мою думку, це три основні пункти,якими можна аргументувати, чому соцмережі корисні. Але крім них можна добавити ще: заробіток, відпочинок, покупки, навчання.

Користуватися соціальними мережами – не шкідливо.

Анастасія ЧОРНА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

 

переглядів: 14

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *