Солотвинська бібліотека

10.06.2021

Солотвинська бібліотека

У бібліотеці створено інформаційні зони, зони спілкування, дитячий куточок для малят. Мета бібліотеки— навчити дітей насолоджуватися читанням, зробити його привабливим і улюбленим заняттям. 

Для перетворення бібліотеки у центр дитячого читання та сімейного дозвілля по-новому організували інтер’єр, поєднали традиційні та інноваційні форми масової роботи, покращили матеріально-технічну базу. Завдяки проекту наша бібліотека створила сучасний бібліотечний простір, змінила не тільки інтер’єр, а й зміст корисного дозвілля для користувачів.

Тепер тут діти разом із батьками можуть гарно відпочити, відправитися в захоплюючу подорож по сторінках улюблених книг, прочитати яскраві дитячі журнали та газети, поспілкуватися з однолітками , пограти в пізнавальні ігри, виготовляти іграшки, малювати тощо. Мета – показати дітям, що бібліотека не тільки «дім» книг, але і територія захоплюючих і веселих «подорожей».

Бібліотека сприяє розвитку підростаючого покоління, навчає дітей самостійно вибирати книги, прищеплює їм навички читання, допомагає розвивати творчі здібності.

Створення сучасного інформаційного, освітнього, дозвіллєвого центру дасть можливість підвищити якість бібліотечних послуг, покращити імідж бібліотеки. Зручний, естетичний, комфортний простір сприятиме популяризації читання серед дітей, якісному навчанню, розвитку творчості, змістовному відпочинку,збільшенню користувачів бібліотеки.

Із березня 2017 року Солотвинська бібліотека бере участь у написанні проекту під назвою: «За розвиток угорської культури та освіти». («A magyar kultúráért és oktatásért»), через фонд «Бетлен Габор».Мета фонду— допомога угорським освітнім та культурним організаціям  із Угорщини. Цей фонд імені Габора Бетлена, який підтримує угорські культурні та освітні організації та проекти за кордоном, зокрема, і в Україні . Ця допомога сприяє розвитку, реконструкції та модернізації бібліотеки, яка обслуговує етнічних.

Я дуже люблю відвідувати Солотвинську бібліотеку, тому і написала цю статтю.

Софія КІНДРІЧ, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 41

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *