“Ситуація, яка змусила мене поглянути на моє життя по-новому”

18.09.2023

Ще до війни в мене почалися проблеми зі здоров’ям. 22 лютого 2022 року я потрапила до лікарні. В мене була проблема з коліном через сильне травмування. Мене оглядала лікар, і сказала що це просто забій. 24 лютого почалася війна… З хворою ногою потрібно було ходити до укриття. По сходах ходити кожного дня сил не було. З таким станом я з близькими мала виїхати за кордон України.

Після повернення додому, повернулися й проблеми. Знов лікарні, і ніяк ми не здивувалися, коли в який раз нам казали що це просто забій і за допомогою мазей все відновиться. Тато зламав ногу. Після сильного обстрілу Києва, тато взяв мене з собою до лікарні на іншому березі міста. На радість з ногою тата вже була ситуація краще, мені ж сказали проходити обстеження. Після результату МРТ, лікар сказав що потрібно робити операцію. З того дня я ходила з паличкою. Хвилювання та страх на той момент весь час був в моїй душі. Після операції я дуже довго відновлювалась. Я пропустила трохи більше ніж місяць у навчанні.. В кінці грудня, я вийшла до школи, але не без продовження проблем – я впала на опероване коліно. Знову лікарня і лікування. багато хто міг би подумати що на цьому все закінчилось, та, на жаль, це не так. Сьогодні вже 14 червня, пройшло більше ніж пів року після не дуже радісних моментів в житті  у мене все ще є проблеми. М’яз, що був атрофований, починає відновлюватись, але це приносить досить проблем. Дуже важко ходити, через біль зігнути коліно майже неможливо. Хоч це все ще присутнє в моєму житті, та все ж я розумію що з часом я зможу повернутися до нормального стану. Так, я не зможу бути професійною людиною в спорті тому, що мені це тепер заборонено, мої оцінки знизились, бо я пропустила важливі теми. Але розумію, що це не є найголовнішим. Ніщо не зможе замінити живих батьків, сестер, рідних, наявність цілого житла, та й взагалі свого існування на цю мить.

Що б не трапилося, важливіше здоров’я. Поборовши такі проблеми – можна побороти усі проблеми. Ця ситуація багато чого змінила в моєму житті…

 

Вероніка КУЗЬМЕНКО, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 45

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *