Школа універсального журналіста – перший крок до омріяної професії

30.12.2015

Школа універсального журналіста – перший крок до омріяної професії

Професія журналіста дуже цікава, але водночас і складна. Потрібно багато знань, практики. А допоможе старшокласникам у цьому Школа універсального журналіста на базі Острозької академії.
Це дводенні курси, завдяки яким ти зможеш зрозуміти чи дійсно журналістика – твоє покликання. Дізнатися багато цікавої інформації, відкрити щось нове для себе, познайомитися з креативними людьми. Все це дуже приваблює. І саме тому, я також вирішила не пропустити таку можливість та поїхати і навчитись чомусь новому. Виїхавши з рідного міста, я всю дорогу дуже хвилювалася, задавала собі безліч запитань, на які не могла знайти відповідь. Як все буде проходити? Чи вийде у мене виконувати поставлені завдання? Та головне запитання – чи справді журналістика це моє покликання?

Але, коли приїхала в Острозьку академію, всі переживання враз розвіялись. Перший день був дуже насиченим. Знайомство з усіма учасниками, перші лекції, цікава екскурсія по університету, нові враження та емоції. Другий день ми були вже сконцентровані суто на роботі, а саме на навчанні. Весь день, з невеличкими перервами, учасники слухали дуже цікаві лекції, розповіді, поради справжнього професіонала журналістської справи – Віталія Голубєва. Це людина, яка має величезний досвід. Завдяки його словам я зрозуміла, що треба багато працювати, старатися, а головне – просто любити свою професію та отримувати від неї задоволення. Не сидіти на місці, а реалізовувати свої задуми та мрії. Я отримала безліч корисних, доцільних порад, які точно знадобляться не тільки у журналістиці, але й у житті.

Тому, якщо ти креативний, тобі не сидиться на місці, обожнюєш писати, а головне – мрієш стати журналістом… Тоді швидше записуйся у Школу універсального журналіста і з користю та позитивом проведи два незабутніх дні!

До слова, наступні підготовчі курси з журналістики для учнів 9-11 класів “Школа універсального журнаілста” відбудуться на базі Національного університету “Острозька академія” 20-21 лютого 2016 року. Довідки та запис за телефонами (050) 339 39 85, (098) 500 47 60, або за електронною адресою vg2001@ukr.net
Аліна ДОБРОВОЛЬСЬКА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 504

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *