Школа майбутнього

25.10.2021

Школа майбутнього

Часто розмірковую про те, як буде виглядати школа через кілька десятиліть. Мені здається, що в майбутньому вона дуже відрізнятиметься від сучасної.

Зараз чомусь усі жаліються на те, що діти не хочуть ходити до школи, проте ніхто не прагне зробити її такою,  щоб учні мали нестримне бажання здобувати знання. Наприклад, створити приміщення для навчання якимось незвичайним, суперцікавим та обладнаним за сучасними технологіями. На уроках під час пояснення матеріалу показувати кінофрагменти, щоб діти краще засвоювали нову тему.

На мою думку,  у майбутньому дітям не доведеться носити десятки книг. Їх замінить смартфон або планшет,  у якому будуть книжки з усіх навчальних предметів. Школи будуть технічно оснащені. Можливо,  навчальні заклади стануть сучасними, а учні менше контактуватимуть зі своїми викладачами.

Скоріше за все,  школа майбутнього –  віртуальна. Онлайн-заняття по віддаленому зв’язку, перевірка завдань за допомогою електронної пошти, а іспит у вигляді тесту на час… Зараз набирає обертів навчання через інтернет. Така форма занять дає  усім охочим здобути освіту,  не виходячи з дому.

Певно,  доступним буде навчання за індивідуальною програмою,  тобто,  коли діти обиратимуть предмети, які бажають удосконалити.  Більш талановиті зможуть за один навчальний рік пройти кілька класів або певні науки вивчити глибше і швидше.

Отже,  навчання в школі майбутнього буде враховувати вподобання, побажання, здібності учнів. І це добре не тільки для здобувачів освіти та їх батьків, але й для країни.  Якщо людина займається тим, що їй подобається, вона щаслива,  самодостатня, успішна. Отож і Україна буде мати більше професіоналів, людей, які працюватимуть із задоволенням.

Аліса СТАВИЦЬКА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 12

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *