Що таке сильна країна?

13.09.2023

В чому полягає потенціал країни? Що робить її сильною? Яку країну можна назвати сильною? Чи можемо ми гордо носити звання сильної держави?

Напевно, ще до 2022 року, коли дорослі під час застілля починали обговорювати політику, діти неодноразово чули, що США, Китай, Німеччина та Франція є сильними країнами, і нам до них ще далеко. Але чому? Скоріше за все вони аргументували це тим, що у них набагато розвиненіша економіка, інфраструктура, медицина, промисловість, сильна армія і тому подібне. Звичайно, в чомусь дорослі і праві, але чи достатньо цього для того щоб називатись “сильними”?

Сильна країна – це Україна. Країна, заради якої люди готові класти свою душу й тіло. Країна, у якій люди віддадуть останнє, аби тільки допомоги тому, хто потребує. Країна, у якій не існує слова “страх”, але замість нього є “рішучість”. Потенціал будь якої держави – народ. Без нього не можливо підняти економіку, удосконалити виробництво, розвинути медицину. Якщо люди не люблять свою країну, то марно сподіватися на те, що хтось в ній буде добре жити. Народ, у якого не виховали любов до Батьківщини, обере хліб замість свободи. Він буде згодний жити в кайданах до останніх своїх днів, аби тільки не проливати чиюсь кров за землю.

Сильна країна – це також і сильна армія. Основа сильної армії – сучасне та ефективне озброєння та техніка. Велику роль відіграє кількість особового складу, його підготовка та досвід. Але чи зможе армія, у якій солдати не готові віддавати своє життя заради країни, стояти до останнього? Безумовно, сильна армія – сильні духом та тілом воїни. Бійці ЗСУ, НГУ, ДПСУ, ВМС, ССО, СБУ, ДСНС довели у боях свою міць, і показали нам, на що готові воїни заради життя інших людей, заради світлого майбутнього їх, можливо ще навіть не народжених, дітей. І весь цей біль вони терплять не заради грошей, слави або вигоди, а через любов до народу та рідною землі.

Отже, без сильного народу немає сильної держави. Без любові та поваги до краю не буде нормального життя та майбутнього. Країну робимо сильною лише ми. Лише наше бажання поліпшити все. Майбутнє в наших руках. Тому зараз найголовнішим завданням для нас є правильне виховання молодшого покоління. Особливо в цей час батьки повинні прикласти максимум зусиль для того, щоб виховати дитину патріотом, зростити її в любові до рідного краю, та зробити так, щоб ці діти були готові пожертвувати собою заради життя сотні інших. Вони – наше майбутнє. Вони – сильна країна.

 

Надія ЗАВ’ЯЛЕЦЬ, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 8

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *