Що таке сильна країна?

25.01.2023

Що таке сильна країна?

Термін “сильна країна”  — це не про кількість людей в армії або наскільки багато є зброї, це в першу чергу говорить про людей у цій країні.

Україна… Це найсильніша держава, яку я знаю. Здавна численні завойовники приходили на цю прекрасну землю, щоб загарбати й поневолити український народ. Багато в кого це виходило, але кожного разу знаходились такі люди, які хотіли відбудувати незалежну та вільну Україну.

Ці люди звуть себе патріотами! Патріот — це та людина, яка без усіляких вагань покине рідну домівку і піде захищати свою неньку Україну. Споконвіку наші предки, які теж були патріотами, захищали свою територію. У нашому українському суспільстві патріотизм — одне багатогранних і багатоаспектних явищ. Нині в нашій державі триває війна. На захисті Батьківщини мужньо стоять патріоти, які покинули свої родини, свою роботу та друзів. Дуже віримо в те, що невдовзі Україна обов’язково переможе, і ці люди зможуть повернутися до своїх домівок.

Також, на мою думку,  однією із важливих складових сильної країни є мова. Влучною є така думка: “Рідна мова дорога людині, як саме життя”. Ми, українці, горді з того, що маємо свою державу, мову і волю. Кожен з нас поважає свою країну, і кожен повинен боротися за чистоту рідної мови. Велика кількість людей в Україні розмовляє російською і вважає це нормою.

Мова — це скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях.

Отже, ми вільний народ вільної країни, ми сильні та єдині. І тільки ця єдність допомагає, бути сильною країною. Ми — сильний народ незламної країни. Ми вже дуже давно переживаємо важкі часи, і цей також переживемо. Не можна здаватися в такі дні, потрібно прагнути до чогось більшого. Ми відбудуємо прекрасну, щасливу, а найголовніше єдину Україну. Якщо ми щиро будемо вірити в це, тоді у нас все вийде.

 

Тетяна БОГДАНЕЦЬ, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 20

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *