Що таке сильна країна

23.09.2022

Що таке сильна країна

24 лютого… день, коли все перевернулося з ніг на голову… день коли ми прокинулись, і побачили світ не таким як завжди… де все було не так…

Довго я думала над цим питанням. І все ж таки щось зрозуміла. Сильна країна – це не та, яка має багато зброї і не та, яка купляє все за гроші. А країна,  де все відбувається під наглядом, де сильний народ, де президент робить все для свої країни аби зміцнити та змінити її на краще. Але для цього потрібно прикласти максимум зусиль, аби все було добре.

По-перше, в час, коли в нашій країні йде війна , не потрібно падати духом як би там не було. У нас сильні люди, сильні ЗСУ, і вони роблять все для того, аби ми могли прокинутись зранку. Важко уявити, що робиться там, де більше ста днів ідуть бої, де гинуть люди. Але ми мусимо триматись, заради себе, заради близьких. Можливо хтось думає: «А чим я можу допомогти?». Є чим! Допомагати плести маскувальні сітки, готувати їжу, пожертвувати кошти. Це і є допомога, і є той людський ресурс. Ми тут живемо, отже ми є цінність для країни, а вона для нас.

По-друге, в сильній країні мусять бути добре розвинені діти. Вони повинні знати історію своєї Батьківщини, традиції та звичаї свого краю. Мають вирости справжніми патріотами, щоб їхнє життя здавалось кольоровим та яскравим, що б там не було.

По-третє, має бути сильний народ. Все росте з зернятка в квіточку, все велике починається з маленького. Так само і ми, повинні довіряти один одному, допомагати, і все буде добре. Ми не можемо врятувати світ не змінивши його. Потрібно прагнути зробити все для того, аби нам було добре. Як казав Харукі Муракамі, «час минає, ось у чому біда. Все менше шансів щось зробити». Можна помітити, як швидко проносяться дні, тижні, місяці. Людині залишається тільки постійно дивуватися з того, що наближаються новорічні свята, а життя так і не змінилося. Потрібно прийняти факт, що минуле змінити не можна.

На мою думку, сильна країна – це країна, де є правила і їх дотримуються. В час, коли в нашій Україні йде війна, ми все одно стоїмо. Російський агресор хоче загарбати нашу рідну країну, але цього не буде! Має бути перемога, і мають бути усмішки. Я вважаю, що Україна – це сильна країна! І ми вистоїмо, обов`язково переможемо, звільнимо, відновимо, розквітнемо, і ніколи не пробачимо.

Софія СИКЛІЦЬКА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 9

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *