Що таке щастя?

13.04.2023

Кожна людина хоч раз в житті замислювалась над тим, що таке ща-стя. Здається, слово одне, але пояснюють його всі по-різному. На думку відомого американського кіноактора Вуді Аллена, ‘’ щастя це талант цінувати те, що у тебе є, а не те чого немає. Я згідна з цими словами, адже воно оточує нас всюди, потрібно лише озирнутись навколо й від-найти його.

Комусь, щоб бути щасливим, потрібні коштовності, хтось же радіє  скибці хліба й склянці води. Інший відчуває це почуття коли подорожує світом разом зі своїм собакою, ще хтось шукає його в улюбленій справі. Це поняття дуже багатозначне. Скільки людей на планеті, стільки ж і абсолютно різних думок. Щастя ,як веселка після дощу, фарбує наше життя різноманітними відтінками , це емоції, мрії, сподівання ,моменти.

В цей складний для українців час цінності дуже змінились. Люди радіють тому, що не чують пострілів , тому що мають їжу і вцілілий дім. Вони плачуть від щастя ,коли отримують повідомлення від братів , синів або чоловіків. Дякують Богові за те, що живі. Хоча до війни  щастям для них було придбати нову автівку , проводити час поруч із коханою людиною чи знайти добру роботу. Можливо хтось відчував його коли дивився в очі своєї дитини чи здорової бабусі. Інший радів онукам. Дехто відчував його закінчуючи університет чи починаючи навчання за кордоном . Все перевернулось вмить! А уявляєте ,як українці відреагують на фразу  “Все скінчилось! Перемога!”?

Що ж до мене? Я почуваюсь щасливою, коли проводжу час поряд з люблячими людьми, які цінують ,підтримують і надихають мене. Навчилась радіти дрібницям і бачити щастя скрізь: в речах ,в людях, в тому що мене оточує та навіть в собі. Вміння розгледіти прекрасне в сірій буденності  допомагає легше сприймати світ.

Щастя посідає велику роль унашому житті. Воно підіймає настрій, викликає позитивні емоції та підвищує жагу до існування. Саме радісні моменти нашого життя запам’ятовуються  назавжди. Є люди, для яких здатність бачити, чути чи ходити було б найдорожчим подарунком від долі , для нас це ж звичайні речі. Не слід обезцінювати  чиєсь щастя. Це почуття дуже особисте. Наші цінності змінюються разом із нами, міняється й світогляд і сприйняття щастя. Цінуйте моменти , адже час не повернути ніяк.  Дякуйте долі за те ,що маєте і насолоджуйтесь такими часами, адже в одну мить можна втратити все.

Юлія ПЕТРИНА, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 56

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *