Що таке щастя?

06.12.2021

Що таке щастя?

Одні  кажуть, що щастя – це гроші, другі, що щастя – це сім’я, здорові діти та рідні.

Для мене щастя – це мої друзі, сім’я та друга половинка. Вони всі дарують мені частинку своєї душі, тим самим роблять моє життя яскравим. Щастя – це, коли матуся приходить вранці і тихенько промовляє: «Час прокидатись, соня ти моя», і так щиро посміхається. Щастя – це повідомлення від рідної людини, якого я так чекала. Щастя – це посмішка рідних. Це все, що оточує нас, кожна дрібничка.

Не кожен вміє  помічати прекрасне. Для когось наш світ наповнений сумними та сірими речами, які тільки додають смутку та страждань, для інших  – наш світ яскравий та радісний. Але є такі люди , які можуть перетворити буденні , сірі речі в яскраве диво, яке здатне змінити все наше життя на щасливу казку, в якій ви зможете стати головним героєм. У кожного в житті повинна бути така людина, яка єдиним словом здатна розігнати сотні смутних хмар над вами та зробити вас насправді щасливим.

У кожного своє уявлення про щастя. І в дорослих і в малих знайдеться те, що здатне дарувати їм прекрасні, незабутні  та щасливі моменти. Наприклад, у бізнесмена – це кошти, вдалий проект, в маленької дитини – іграшка, або улюблений мультфільм, який йому вмикають не часто, тому що матуся каже: «Йому ще рано довго в телефоні сидіти!», у вчителя – вдало написані контрольні роботи учнями 5 класу , які так довго не могли засвоїти тему «Дроби».

Щастя має багато значень, які ми по-різному сприймаємо. Це щось сокровенне та потаємне, особисте та незабутнє. Комусь поталанило зрозуміти та відчути своє щастя уже, а у когось цей момент попереду.

Вікторія КЛИМЕНКО, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 19

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *