Що шукає в соціальних мережах моє покоління?

19.09.2023

Я вважаю, сьогоднішній світ складно уявити без соціальних мереж та інтернету. Чимало людей звикли до того, що це-найкращий спосіб спілкування з людьми не тільки на далекій відстані, а й поряд. Висловлюючи думку з позиції молодого покоління, безумовно, важко уявити своє життя без цього засобу комунікації!

Переважно підлітки сьогодні живуть у віртуальному світі й мало цікавляться реальністю. Для них насамперед важливо, чи зможуть вони підняти свого героя гри до високого рівня або обігнати друзів за кількістю “лайків”.

По-перше, батьки скаржаться, що їхні діти схиблені на гаджетах. Не можна цього заперечити.  Адже існує безліч соціальних мереж, де молоді люди готові проводити весь свій вільний час. Звичайно, є багато комп’ютерних ігор із захоплюючим сюжетом, цікавими завданнями, які розвивають в гравця пам’ять, уяву, змушують думати, вчать підходити до вирішення завдань креативно та нестандартно.

По-друге, багато молоді використовує інтернет, щоб знайти натхнення, підтримку та нових друзів. Ці люди зазвичай не нехтують соціальними мережами і використовують їх тоді, коли вони їм справді потрібні. Наприклад, для своєї безпосередньої діяльності або творчості.

Можливість висловлювати свої почуття і думки в інтернеті-ще одна дуже важлива причина проводити час у соціальних мережах. У підлітковому віці трапляється так, що дитина не може висловити свої почуття і відстояти свою думку в живому спілкуванні з іншими людьми. Цьому є багато причин, зокрема, сором’язливість хлопця чи дівчини. Крім того, коли підлітки зазнають критики з боку оточуючих за свої інтереси та вподобання, вони шукають підтримки серед однодумців в інтернеті.

По-третє, у соціальних мережах дуже легко знайти людей, які підтримають, розрадять, дадуть корисну пораду. Є загальнодоступні форуми, в яких люди розповідають про свою діяльність, запрошують до співпраці, навчають корисним речам, діляться досвідом. З допомогою соціальних мереж можна знайти заняття до душі.

Таким чином, незважаючи на всі небезпеки та ризики інтернету, ніхто з молодого покоління від нього вже не відмовиться. Але важливо кожному користувачеві соціальних мереж дбати про свою безпеку в цьому безмежному цифровому просторі.

 

Мілана ЛІНІЙЧУК, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 4

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *