Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

17.04.2021

Часто Ви чуєте, як старші говорять: “Загублене покоління, ледарі, лиш сидять у своїх смартфонах”? У всьому є частинка правди і певна істина. Кожна думка базується на власних спостереженнях, але не можна робити висновки, не розібравшись у всьому.

Світ дуже змінився і продовжує змінюватись. Хіба ж міг хтось подумати в 80-х роках , що зараз ми будемо надавати перевагу спілкуванню онлайн. Із розвитком соцмереж такий формат лише поглиблюється. Дорослі не завжди розуміють молодь. Не відчуваючи підтримки, ми шукаємо її в Інтернеті. Справді, там є багато добрих, щирих людей, які можуть прийти на допомогу, навіть просто кажучи теплі слова. Говорити із незнайомцями набагато легше, тому що вони не осуджуватимуть за спиною. Таким чином, ми ділимося проблемами, відпочиваємо та розслабляємося. Сміємося з кумедних відео і жартів. Інші підлітки розвиваються та самовдосконалюються. Наприклад, хтось створює власний блог, дізнається новини чи просто більше інформації про свої захоплення. Деякі показують власну творчість світові, щоб знайти підтримку. Хтось із допомогою соцмереж заробляє.

Отже, як бачите, ми дуже багато часу проводимо із своїм смартфоном, але у більшості випадків це не бездумно і не є витрачанням часу. Звичайно, використовувати соцмережі варто розумно, адже вони мають свої загрози. Варто пам’ятати про толерантність до кожного, бо кожне нове покоління має власні погляди на життя.                                                                   

Анастасія КОЗЛОВСЬКА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 82

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *