Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

11.01.2023

Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

Життя сучасної людини неможливо уявити без інтернету. Дуже популярними на сьогодні в інтернеті є соціальні мережі, а саме такі як Instagram, YouTube, TikTok, Facebook, Telegram тощо. Переважна кількість користувачів цих мереж — підлітки, тобто люди мого покоління. Перегляд цікавих відео чи стрічки новин, нові знайомства та спілкування, бізнес і розваги. Що ж шукає сучасна молодь в соцмережах?

По-перше, це спілкування. Не завжди є можливість зустрітися з людиною, щоб поспілкуватися віч-на-віч. А от через соціальні мережі це можна зробити у будь-який зручний час. І не важливо чи ця людина зараз біля тебе, чи в іншому місті, чи в іншій частині світу, головне щоб був доступ до інтернету. Проте спілкування в спілкування онлайн все ж таки не замінить живе спілкування. Оскільки при спілкуванні в соціальних мережах ми можемо прочитати лише текст або переглянути відео, але не можемо побачити всю глибину емоцій, які передаються віч-на-віч.

По-друге, у соцмережах можна навчатися. На просторах інтернету є багато онлайн-курсів, сайтів і навчальних відео, які можна переглядати безліч разів і у зручний час. Разом з тим можна отримати  консультації викладачів із того чи іншого предмету, з багатьох різних навчальних платформ.

По-третє, це блогерство. Соціальні мережі — це місце, де можна проявити себе, показати свій талант. Багато підлітків ведуть свої сторінки в мережі Instagram та YouTube, де набирають популярності серед користувачів. Також заробляти цим кошти, адже ця сфера діяльності на наш час є досить високооплачуваною та дуже поширеною серед людей мого покоління.

І на останок – пошук мотивації. В соцмережах є багато мотивуючих  відео, які надихають. Наприклад, зайнятися спортом, приготувати щось чи навіть просто прочитати якусь книгу. Також у соціальних мережах є багато популярних та відомих людей: акторів, співаків, ведучих різноманітних телепрограм чи телешоу, тощо, де вони висвітлюють своє життя та діяльність. Часто висловлюють свої думки з тої чи іншої події. Для багатьох підлітків ці люди стають кумирами, тобто людьми за якими вони слідкують в інтернеті, беруть приклад і ставлять цілі на майбутнє.

Сучасне молоде покоління неможливо уявити без соціальних мереж. Вони присутні у житті кожного. Там ми можемо навчатись, спілкуватись та  працювати над собою.

 

Анна НАЛЯЖНА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 21

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *