Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

27.09.2022

Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

Ніхто не заперечуватиме, що для сучасної молоді соцмережі – значна частина життя. Селфі, самопрезентація, численні фото, що миттєво з’являються в інтернеті. Ми, юне покоління, із цікавістю спостерігаємо за світом, дивимось на інших людей і порівнюємо себе з ними. У соціальних мережах показуємо своє життя і бачення світу, але часто болісно реагуємо на зауваження.

Сучасне покоління не уявляє свого життя без Інтернету та соцмереж. Саме мережа «Інтернет» дає нам багато інформації та можливостей. На жаль, ця світова павутина в багатьох випадках є шкідливою через: порушення здоров’я (постава, зір), низьку зайнятість (підліток більшу частину часу проводить біля комп’ютера), відсутність цензури (інформація не відповідна віку тинейджера), наявність неперевіреної інформації.

За допомогою соціальних мереж підлітки легким способом привертають до себе увагу, яку не відчувають у реальному житті. У соцмережах ми можемо знайти багато однодумців та цікавих людей. Наприклад, подруга не розділяє моєї любові до серіалу «Надприродне», але в Інтернеті у мене є ціла купа людей, з якими я можу обговорити певні моменти: фото персонажів або музику з серіалу (рок-н-рол).  У світовій павутині нас чекають: взірці (спортсмени, блогери, успішні по життю люди), підтримка (кожен має можливість виказати свої думки та емоції і ніхто за це сварити не буде), натхнення та мотивація (закличні відеоролики від спортсменів та блогерів). Але є і те, від чого хочеться відректися, відмовитися та взагалі забути і не згадувати. Це мій досвід.

Соцмережі – це велетенський світ, у якому кожен може творити, що хоче, без обмежень. Я пишаюсь своїм поколінням, бо в нас усіх є мрія – удосконалити цей світ, зробити його кращим, але для цього, для початку, повинні змінитись МИ!

Марія ОСТРОВЕРХІЙ, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 19

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *