Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

15.01.2022

Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

Ми уже погано уявляємо наші будні без інтернету. Ми його використовуємо не просто, щоб знайти відповідь на якусь шкільну задачу з алгебри чи дізнатися, як готується та чи інша страва . Але й, щоб себе розважити та відволіктися, чи не так? Часто нас питають дорослі: «Що там такого цікавого в соціальних мережах?» . Спробую відповісти. Ми уже не знаємо, як це – жити без інтернету.

Кожна людина індивідуальна і у кожного свої інтереси . Але , по-перше , у соціальних  мережах також можна реалізовувати себе, розширюючи кількість читачів. Якщо ви не маєте друзів у реальному житті, є шанс знайти їх у світі віртуальному. Єдиний мінус – це відстань , адже інтернет-друзі можуть бути доволі далеко. А іноді все ж хочеться побачитися в реальності.

Іноді з допомогою соцмереж можна віднайти додаткову мотивацію для власної творчості. Наприклад, ідеї для власних малюнків черпаю із відео у Тік-Тоці.

У ще соцмережі допомагають покращити настрій. Тут можна знайти цікаві тобі фільми, кумедні відео, уривки із книг. Часто саме це шукають користувачі.

Тетяна МЕДЗУНОВСЬКА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 6

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *