Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

21.10.2021

Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

Технології розвиваються все швидше й швидше. Вони все більше проникають у наше життя. Вже сьогодні багато людей не можуть уявити своє життя без гаджетів. Кожна людина використовує їх по-різному. Хтось – для навчання, хтось – для розваг. Але, майже всі хоч інколи користуються соціальними мережами. У 2020 році кількість користувачів найпопулярнішої соціальної мережі Facebook досягла 2,7 мільярдів користувачів. Це більше, ніж 1/3 населення Землі! Деякі люди, особливо підлітки, проводять у соцмережах години та не уявляють свого життя без них. Що шукає у соціальних мережах сучасне покоління?

Для багатьох головною причиною користування соціальними мережами є спілкування. Багато підлітків надають перевагу спілкуванню в соціальних мережах, ніж реальному. На це є багато причин. По-перше, реальному спілкуванню заважає відстань. Не завжди є змога зустрітися зі своїми друзями, які живуть в іншому місті, або селі. По-друге, на спілкування у соціальних мережах потрібно набагато менше часу, ніж на реальне. Якщо друг зайнятий, то можна написати йому зараз, а він відповість через кілька годин. Це дуже зручно та легко.

Ще одна вагома причина – у соціальних мережах можна легко знайти друзів. У них зареєстровані мільйони, або навіть мільярди людей! У соціальних мережах дуже легко знайти друга за інтересами та хобі. Багато найкращих друзів познайомилися саме через них. Тому, соцмережі – це один з найкращих способів знайомитись з людьми.

І остання причина – це бажання самовиразитись. Соціальні мережі – великий простір для творчості. У  них стали популярними багато творчих людей. Для підлітків дуже важливо, щоб їх хтось помітив. Вони хочуть отримати якомога більше підписників, лайків і тому користуються соціальними мережами.

Отже, у соцмереж є багато плюсів. У них можна спілкуватись, знаходити друзів, стати популярним та багато інших речей. Це великий простір для творчості, самовираження. Тому ними користується багато людей.

Анатолій КОХАН, випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 15

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *