Що шукає у соціальних мережах моє покоління

21.10.2021

Що шукає у соціальних мережах моє покоління

Теперішнє покоління –  це звичайні підлітки, які можливо хочуть знайти правильний шлях у соціальних мережах. Ми не можемо сказати, що нам потрібно від них. Тому давайте розберемо, що шукає наше покоління. Беручи до уваги те, що у всіх різні цілі щодо соціальних мереж. Наприклад для когось є пріоритетом дивитись веселий контент чи дізнаватись щось корисне для себе. Набирати популярність чи просто спілкуватись з друзями.

Багато хто скаже:  «Соціальні мережі для розваг, а не для навчання». Та й правда, після важкого дня  не хочеться навантажувати себе ще якимись фактами. Скоріше за все виникає бажання переглянути веселі відео чи анекдоти. Хоча навіть з таких відео можна дізнатись багато чого цікавого і корисного для себе. А якщо розглянути ситуацію під іншим кутом? Спираючись на власний досвід, можу сміливо запевнити декілька фактів:

  • Інформація, яку Ви зустрінете в просторах соціальних мереж, може виручити Вас у навчанні;
  • Більшість фактів є коротенькі та легкі для розуміння;
  • Іноді реклами бувають інформативні, тому слід звертати на них увагу.

Наше покоління, все частіше прагне стати популярними персонами. Деякі з них готові піти на різні вчинки заради цього, що іноді лякає. Ми звикли іти до поставленої цілі незважаючи на перешкоди. Хоча, в цьому випадку потрібно зупинитись і подумати, чи потрібно це мені за таку ціну.

Коли в мене питають, що я шукаю  в соціальних мережах я відповідаю – нові знайомства. Я обожнюю спілкуватись, а ще більше мені подобається знайомитись. Дуже цікаво дізнаватись про людину та її життя. Найкращий момент для мене – це дізнаватись, з якого вона міста. Саме тоді можна зрозуміти як далеко ви знаходитесь один від одного. Мати друзів – це круто та ще крутіше мати справжніх інтернет-друзів. В будь-який момент можна розраховувати на їх підтримку. Знаходити інтернет-друзів дуже легко, все що вам потрібно це трішки сміливості та бажання.

Отже, в соціальних мережах є багато того, що нам потрібно.

Олена КОРЖАН, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 10

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *