Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

15.10.2021

Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

Скаладно уявити сучасника, який би не користувався соцмережами. Наприклад, Інстаграм, Тік Ток, Фейсбук та інші. Чи справді вони шкідливі? Та що у них шукає моє покоління?

У мене також є акаунт у соцмережах, та у вільний час я теж люблю погортати стрічку Інстаграму. Я шукаю там мотивацію, читаю блоги про саморозвиток. А ще я дуже люблю слухати музику та не уявляю своє життя без неї. Це тепер також можна робити за допомогою смартфона, непотрібно годинами налаштовувати радіо, а просто ввести у пошуку назву пісні.

Але що ж шукає у телефоні моє покоління? Зараз дуже багато підлітків замикаються у собі, не мають друзів або просто не знають як звернути на себе увагу. А у соціальних мережах це можна зробити: познайомитись із цікавими людьми або знайти однодумців, проявити себе та показати свої вміння. Багато хто навіть стає популярним та отримує багато прихильників. Але також є і підлітки, які просто марно тратять свій вільний час.

Грають у безглузді ігри, від яких навіть можна стати залежними або ж просто сидять годинами у телефоні. Вони все більше поринають у віртуальний світ.

Гортаючи стрічку, ми бачимо ідеальну картинку. Через це у підлітків з’являється багато комплексів щодо ваги, обличчя, одягу  одним словом зовнішнього вигляду. Також у Інтернеті є багато недоброзичливців, які спеціально пишуть багато негативних коментарів. Через це можна морально знищити людини та знизити її самооцінку.

На мою думку,підліткам потрібні соціальні мережі, але не треба, бо слід – це відбиток забувати про реальне життя та зловживати телефоном. Тому що зараз без Інтернету неможливо уявити наше існування, адже у смартфоні можна не тільки вбивати свій час, але й навчатися чомусь новому, дізнаватися новини, розвивати свій бізнес та навіть заробляти гроші.

Інна ТАРАНОВА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 18

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *