Що робить мене щасливою

06.03.2023

На кожний день народження ти чуєш слова своїх рідних та друзів: “Будь здоровою та щасливою!”. Зі здоров’ям все зрозуміло, близькі бажають довгого життя, щоб тебе не турбували хвороби, щоб ти завжди гарно себе почував. Але що означає “бути щасливим”?

Для кожного щастя є індивідуальне. Комусь для щастя  достатньо сім’ї та роботи. А хтось хоче мати великий маєток та бути відомим. Хтось вважає, що жити і є щастям. Для мене бути щасливою означає мати сім’ю, друзів, жити для себе. Як приємно, коли мати готує тобі смачний сніданок, а батько після школи запитує: “Як пройшов день?” Це робить мене щасливою. Батьки – це ті хто завжди підтримають, допоможуть, навчать. Брати, які готові постояти за мене. З ними весело проводити час. Не завжди між нами все добре, непорозуміння та відмінність вподобань призводять до сварок. Та це не зрівняється з багатьма щасливими та незабутніми спогадами з ними.

Кожного дня зустрічаюся та проводжу час зі своїми друзями. Вони завжди поряд, особливо тоді, коли мені потрібна їхня допомога. Чудово з ними проводити свій вільний час, разом проживати щасливі моменти. Я екстраверт, завжди шукаю нові знайомства. Тому і маю дуже багато вірних друзів. Деякі люди витрачають сили на взаємодію з кимось. Та я навпаки, заряджуюся позитивом від інших та дарю цей позитив.

Живу для себе – навчаюся, розвиваюся, спілкуюся, відпочиваю, дружу, готую, слухаю музику, читаю. Це приносить щастя. Навчаюся старанно, думаю йду в правильному напрямку. Розвиваюся, або краще сказати, дорослішаю. Спілкуюся з близькими та новими для мене людьми, люблю нові знайомства. Дружу – проводжу час зі своїми друзями. Готую – мені подобається готувати, хоча роблю це не так часто. Слухаю музику – це певна моя терапія, заспокоєння та відпочинок після важкого дня. Читаю – це час, коли дізнаюсь нову інформацію, спокійно та корисно проводжу свій час. Я назвала основні речі, але є ще тисячі дрібничок, які роблять мене щасливою. В світі багато речей, які можуть робити нас щасливими. Завдання людини – знайти ці речі.

 

Юлія ГРИГОРЕНКО, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 65

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *