Що означає для мене бути успішною людиною

07.04.2021

Що для Вас означає термін «успішна людина»? Гарна мати, популярний,  блогер чи відомий бізнесмен…

Я вважаю, що успішна людина – це просто образ, стереотип у суспільстві, певний ярлик, який звеличує одних і пригнічує інших.

То ж що асоціюється у людей зі словом «успішний»? Найперше – гроші. Кажуть, гроші володіють світом, і це, на жаль, чистісінька правда. Проте у прагненні збагатитися, люди можуть зовсім забути про свою людяність і ким вони є насправді. Краще, коли ти заробив ці гроші плідною працею і знаєш їм ціну. Якщо ж ти продаєш свою совість і стаєш на криву доріжку чорного ріелторства, лихварства, підпільної торгівлі чи навіть контрабанди, ти уже не можеш пишатись собою, тим більш, чим тут можна похвалитись. Проте таких порушників закону можна зрозуміти, адже у прагненні збагатитись, полюючи за грошима, вони намагаються поліпшити своє життя, закрити незагоєну рану, яка утворилась у серці від усіх тих злочинів, що вони скоїли.  Ще гірше за нелегальний успіх може бути ненависна  справа, яка приносить лише стрес, проте і зарплату гарну приносить, яка може покрити усі матеріальні проблеми, але не естетичні. По-іншому можна сказати, що твоя зарплата – це хабар, якого тобі дають за те, щоб ти забув про свої мрії. Ти можеш хотіти стати співаком чи блогером, але твої друзі, скажімо, висловляться, що це безглуздо, батьки відмовляться оплачувати навчання такій сумнівній професії, і ось ти уже й сам віриш, що це не варіант для життя. А чи зможеш ти назвати себе успішною людною, зійшовши з омріяного шляху і промінявши свої цілі на гарну думку про себе? Люди завжди будуть нехтувати твоїм талантом, тому твоя  задача вірити в себе, що б там не було. Але  багато людей рівняються саме на заможних особистостей, не знаючи про їхнє «закулісне життя» (сімейні проблеми, поганий сон, постійна робота, а особливо відсутність часу на себе та на розваги). Такий ритм життя багатьом може набриднути, лише одиниці витримують. Також у сучасному світі медійні люди чомусь є найбільшими кумирами суспільства. Проте якщо б забрати їх з телевізійних екранів, чи захоплювались б Ви так само ними чи забули б за один день? Ось у чому проблема усіх видатних сучасників – вони цікаві людям лише тоді, коли перед очима.

Можна ще довго дискутувати на тему, що для суспільства означає успішний. Для мене це той, хто завжди прагне до самовдосконалення, залишається впевненим, вірним своїй справі і своїм думкам, адже самі сильні люди не бояться говорити свою думку усьому світу. Проте я не можу сказати, що людина, яка живе у своє задоволення, робить те, що забажає, не є успішною. А ще для мене, як для кожної особи, що себе поважає, видатними людьми є мої власні батьки, які дали мені життя і початок усім моїм мріям про власне видатне життя…

Вікторія КОХАНЕЦЬ, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 99

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *