Що означає для мене бути успішною людиною

17.03.2023

Що означає для мене бути успішною людиною

Кожна людина займається якоюсь роботою. Її можуть вмовити або їй просто це подобається. Неважливо задля чого ти займаєшся своїми справами, бо в будь-якій з них можна бути успішним. Кожен розуміє слово «успішність» по-різному. Дехто вважає, що це вміння бути вищим або кращим за інших. Деякі взагалі ніколи не замислювались над цим. Але успішність набагато важливіша, ніж здається, адже це не тільки покращує тебе в очах інших людей.

Добитися звання «успішної людини» можна різними способами, але головним залишається одне – це вимагає старанної та наполегливої праці. На жаль, у своєму житті я ставлю це точно не на перший план, але треба це побороти та почати йти до «успішності». Незважаючи на це, я склав декілька правил щодо цього важкого шляху. Перше — це режим нічного та денного сну. Щодня я намагаюся лягати спати о десятій годині вечора, але інколи забуваю про роль денного сну. Він дуже збільшує тривалість та продуктивність роботи людини, тому слід пам’ятати про цю важливу складову життя людини та її успішності. Друге — це не бути занадто самовпевненим. Ця риса може допомогти, а інколи – загнати в глухий кут. Також успішна людина мусить тримати в нормі свою самооцінку: вона повинна бути не заниженою, не завищеною, а адекватною.

На мою думку, успішна людина має отримувати задоволення від своєї роботи. Так, людина може стати успішною, але без її власного бажання та отримання позитивних емоцій, цей процес сильно сповільниться. До прикладу, ми приходимо зі школи та маємо домашнє завдання з двох предметів: біології та геометрії. Одні люди виберуть перший предмет, інші – другий, але якщо змусити людину працювати над протилежним, її інтерес зникне та зменшиться шанс на успіх. Тому, успішній людині потрібно вибирати та виконувати початку те, що подобається, а вже потім – те, що вона недолюблює.

Отже, стати успішною людиною можна в будь-якій галузі та спеціальності. Успіх впливає на людину позитивно, покращуючи стосунки з іншими людьми та заряджаючи її позитивною енергією. Для такої людини перший крок – це наполеглива праця та насолода від роботи. Успішна людина також намагається уникати проблем зі здоров’ям та не мати проблем з самооцінкою. Такою я бачу справжню успішну людину.

 

Олександр КАЛУЦЬКИЙ, випускник Школи універсального журналіста

переглядів: 8

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *