Що означає для мене бути успішною людиною?

23.01.2023

Що означає для мене бути успішною людиною?

Кожен з нас хоче добитися певного успіху в цьому житті. Ми намагаємося багато працювати, розвиватися, щоб у майбутньому сказати собі: “Я прожив це життя не просто так”. Але все ж таки, що значить бути успішною людиною? І як цього добитися?

Існує безліч книжок, розповідей та інших джерел на цю тему, але жодна з них не дає нам чіткої інструкції про те, як все-таки добитися успіху. Ми лише можемо читати нав’язані цитати відомих людей, які досягли здобутків у різних сферах. Ці люди зазвичай є популярними і здебільшого ми надихаємося ними та вважаємо їх недосяжними ідеалами.

Але, як на мене, у кожного свій успіх. І нам не обов’язково мати мету, стати такими ж, як і ті “ідеальні” люди за життям, яких ми спостерігаємо кожного дня. Потрібно ставити собі свої цілі, та добиватися їх, а не рухатися до цілі стати таким самим, як хтось інший. Віра в себе, щоденна праця, любов до того, чим займаєшся приведе нас до бажаних результатів. Перш за все, успіх – це не кінцева мета, це постійний процес. І навіть найменші здобутки у нашому житті викликають чудові емоції та найголовніше ми почуваємось щасливими від цього. Але не завжди успішні люди є щасливими. Тоді хіба вони можуть назвати себе успішними ? Мати нескінченні багатства, одягатися в дорогі бренди та появлятися на екранах телевізора з фальшивою усмішкою, хіба в цьому полягає успіх? Думаю ні. Я вважаю, що щастя і успіх – нероздільні поняття. Вони взаємодоповнюють один одного. Ми привикли дивитися на красиву обкладинку, але не завжди все так просто. За цим стоїть важка праця над собою кожного дня.

Насамперед  ми маємо знайти свою сферу діяльності, якою ми зможемо захопитися настільки, що не будемо помічати втоми від праці. Немає чіткого поняття, як добитися успіху. Тому що кожен сам для себе повинен знайти відповідь на це запитання. Набуваючи досвід, ми набуваємо і відповіді на можливі питання. На мою думку, найголовніше – це віра в себе.

Отож потрібно ставити цілі, які імпонуватимуть нам, та не забувати про щоденну працю над собою. Ми маємо вірити в себе і тоді все обов’язково вийде.

 

Ірина АНОХІНА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 10

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *